Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkoular için şundan ziyade yada bundan ziyade dediğimiz şey öyle çok büyük bir güç farkı çıkarmaz. Bunlar tarz ifade edebilir. Bir zaaf oluşturabilir ama küçük bir fark yaratır. Yani Yonkou indirecek bir güç lazım. Tabii kendi fikrim.
Teke tek'te alamasalar da birkaç kişi saldırıp Big mom'ı indirebilirler. Bu arc Big mom'ın inmesi gerekiyor bence; yoksa seriyi torunlarımızla bitirir..

Teke tek'te alamasalar da birkaç kişi saldırıp Big mom'ı indirebilirler. Bu arc Big mom'ın inmesi gerekiyor bence; yoksa seriyi torunlarımızla bitirir..
Luffynin bigmoma yakın bir gücü yoksa zaten kaidoya gitmenin bir anlamı kalmaz minkler ,marcolar,samuraylar,hasır şapkalar ve filosunun gücü yetmez ve one piece 10 değil 20 yıl daha sürer :)
en azından luffynin bigmomu yaralaması lazım.

Son düzenleme:
Luffynin bigmoma yakın bir gücü yoksa zaten kaidoya gitmenin bir anlamı kalmaz minkler ,marcolar,samuraylar,hasır şapkalar ve filosunun gücü yetmez ve one piece 10 değil 20 yıl daha sürer :)
en azından luffynin bigmomu yaralaması lazım.
Nasıl ineceğini ben de merak ediyorum. Aynı anda birkaç yerden yardım gelirse; adayı yerle bir edip ordan çıkarlar.. o kuş da flaş haber geçer; luffy yeni yonkou diye:D

Son düzenleme:
Nasıl ineceğini ben de merak ediyorum. Aynı anda birkaç yerden yardım gelirse; adayı yerle bir edip ordan çıkarlar.. o kuş da flaş haber geçer; luffy yeni yonkou diye:D

Not: Hem alıntıla hem de alıntımı sil:ühü:
luffynin bigmom ile kapışabilecek gücü yoksa kaidoyu yenmek için shanks ın yardımına ihtiyaç duyar başka türlü kendi kalesinde inmez yonko :ühü:

Son düzenleme:
oda'nın daha dahiyane bir fikri var olay kimin kimi nasıl yendiği mi sizce yapmayın hayat dahi daha karmaşık ve one piece den bahsediyoruz hakikaten hayal edin zor olmasa gerek

Bagenin büyümesi 2 anlama gelir ya luffy ile beraber bigmom a dalarlar yada bir yarma harekatı ile oradan kaçarlar

Acaba Bege Luffy yi büyütebilir mi.
KAle içinden dışarıya saldırı yapsa onlar fark etmeden normal boyutunda saldırı yapabilirde, demek istediğim Luffy yi bir dev yapabilr mi acaba

O değil de son bir kaç bölümde Linlin inanılmaz level atladı, en azından benim gözümde. Şimdi düşünüyorum, gelecek hangi yardım bu kadını o koltuktan indirebilir?

Kuzuri

Luffy nin yonkou olmak isteyecegini sanmiyorum ama BM duserse bege younko olmak isteyebilir Big Father adini alir sonra :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık