Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker yorumunu baya beğendim. 11 saat olayına bende çokça takılanlardanım.
Katakuriyi alamaz da, Jozu Smoothie veya Jackle kapışma süresi daha kısa olabilir Luffynin.

ha bu demek değildir bu saydığım isimlerden güçlüdür Cracker, hayır bana göre üç isimden de güçsüzdür Cracker.

Ama Luffy aşamadı diye Momun ve Garpın o duvarları aşamayacağı mantığın çok yanlış. En güçlü fiziksel saldırıyı Luffy yapıyor diye net bilgi mi var ?
hayır. Ki ana veya Kaido yada geçnlğinde Garp o duvarları parçalar geçerler
Kraker kırmak değil ki mesele. Luffy de kırıyor zaten. Ama kuklalar adamdan bağımsız, kendisi krakerlerin arkasında, sen öndekileri kırıyorsun ama bir bakıyorsun gene kraker. Adam sürekli üretiyor, sıkıntı o yani. Bu yüzden fiziksel savaş veren adamlara ters. Ters dediysem adamın atıyorum ışınlanma yeteneği vardır bir şekil yanına ışınlanıp yumruğu çakar, Luffy gibi Garp gibi olanlara ters.

Birebir dövüşte sınırsız G4 kullanan Luffy Momdan tek yer. Bunu Mom düşer diyen biri olarak söylüyorum. Aksi durumda Oda saçmalamış olur.

Luffy Gear geçiş hızlarını arttırsa çok etkili olur... Mesela düşünsenize KKG a üfürmeye gerek kalmadan doğrudan geçiyor. Açıp kapasa açıp kapasa. sınırsız G4 gibi bir şey olur...

Git zirveye çık dedi de direkt kral koltuğuna ışınlan demedi ya ? Sen de biliyorsun iki yıl eğitimin yeterli olmadığını. Hatta yeterli olmasının da saçma olduğunu. O yüzden buna geçerli sebep falan denilmez. Üçüncü komutana iki kişi dalan adam 20 bölüm sonra tek başına yonkou mu indirecek ? Akıl var mantık var.
@Phoenix ne güzel demiş bu çocuk Shicbukai Croc'u hakisiz yenmiş daha bölüm sayısı 100 şimdi kalkıp olmaz, olmaz diye niye tutturuyorunuz. En olmadı üç kere yenilir dördüncüde döver, bunda anlaşılmayacak ne var :bilmem:

Luffy'e şu saatten sonra bi Oda'nın kulu tek atamaz.
Luffy G4 açsın Kaido gelse , WB gelse tek atamaz.
Cracker bile G4 Luffy'nin kesebildi. Nami olmasa Cracker orta zorlukta alırdı zaten. Bu kadın Crackerin kaptanı. Ondan kat kat güçlü yani.

Yada şöyle düşünelim. Kaidou yaşayan en güçlü canlı. Yani zunishadan daha güçlü. Ve zunisha Büyük ihtimalle Luffy'den güçlü olan Jack'i tekliyor. Kaidouya yakın güçteki Mom Luffy'yi haydi haydi tekler. En olmadı iki atar. Daha fazla uğraşırsa saçma olur.

Desenize Dof vs Yonko olsa kıyasıya bir mücadele okurduk, kim bilir kaç gün sürerdi. Dof ne adammış be :)

Şu an ölüm kalım meselesi gibi değil Ace ile bir mi yapma yahu.Birinci dereceden can evinden vurmadılar luffyi.Ace gibi gözünü karartacak kadar önemli değil onun için.Sanji yanlarında zaten Sanji gitmem demiş kurtaralım ailemi diyince tamam demiş Luffy ittifaka güvenmiş.Sanji'nin ailesi kurtulmasa Ace gibi mi olur iki üzülür geçer kafayı yemez öyle.O yüzden de kafayı yiyip amirallere daldığı gibi dalmıyor önce kendi canını düşünüyor haliyle.

Beyazsakalın gücünü tam anlamıyla görmedi.Savaşta Wb ne yapmış bakayım oo çok güçlüymüş bu falan demedi.Umrunda değildi umrunda olan tek şey platform ve Ace idi.Adayı sallaması dışında birebir vs atarken görmedi zaten.

Hahahaha hiçbirşey yapmaz ise niye Luffye değil de mangakaya sövüyorsun.:hhh:Hemen bahaneyi de hazırlamışsın Luffy yapmadı Oda yaptı diye. :/
Ace'te son anda ölecek duruma düştü. Sonuçta orda da tehlikedeydiler burda da. Yonkou'nun yuvasındalar. Çok büyük tehlikedeler. Çok farkı yok. Kendi canını düşünse hiç Big Mom'ın adasına gitmezdi. Sanji'yi de olduğu gibi bırakırdı. BeyazSakalın gücünü de gayet gördü. Adamın gücünde dolayı ayakta duramayıp yere yıkıldı. Akainu'nun gücünü gördü. Amiral'lerin gücünü gördü. Zaten onları gördüğü için eğitim almaya karar verdi. Yonkou'nun gücünü yeni gördü felan deyip şaşırtıyorsunuz beni.

Karakteri Luffy'nin böyle dalgalı değil çünkü. Adama Fujitora karşısında söylettiği söz var. Ki Luffy genel anlamda da bu karakterde olan biri. Tabiki Oda'ya bu anlamda kızarım. 20 yıllık karakterin içine ediyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık