Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda yine yaptın yapacağını abi bu arc baya baya twist dolu ilerliyor, işte bunu hiç beklemiyordum :hoo:
Elbaf'lılar müttefik olacaktır ileride, Mom'dan nefret etmeleri gerekiyor, 5 yaşında gazilerini öldürmüş abi. İşin ilginci yıllar sonra kendisinden kız almaya çalışmışlar bu biraz garip. Tek atmış adama bildiğin, bu canavar Bege'nin roketleriyle düşmez, düşmemeli.

Mother Carmel tam bir şeytan çıktı ya çocuk pazarlamacılığı nedir :of: Mom'un her yaptığını affetme sebebi de ondan çok para kazanacağını düşünmesi. Dünya Hükümeti de ne için alıyordu acaba o çocukları? Köle veya denizci olarak mı kullanıyorladı acaba. Ne için olursa olsun yokedilmesi gereken bir organizasyon olduğu bir kez daha gözümüze sokuldu, Dragon'a bir kez daha hak verdim, Tek Yol Devrim! :D

Mom, Carmel'i ve diğer çocukları harbiden yemiş lan galiba. Arcın karanlık kısımlarından biri daha. Öyleyse yazık olmuş yavrulara :( Bu demektir ki Linlin Carmel'in gerçekte kim olduğunu hiç öğrenemedi, anılarında iyi kaldı. Birilerinin ona gerçeği anlatması işleri karıştırabilir ama kim?

Ruh meyvesi olayına pek girmek istemiyorum, kafamı karıştırdı açıkçası. Nasıl aldı meyveyi, kadını çiğneyerek öldürdükten sonra mı kendisine geçti? Şu an birisi Luffy'i yese Gomu Gomu'yu alacak mı yani? Veya tamamen farklı bir yöntem görebiliriz, Teach'in Gura Gura'yı nasıl elde ettiğini hala bilmiyoruz, WB'nin bir parçasını yediğini sanmıyorum :D

Son düzenleme:
Bege burada Katakuri'nin suratını, kendi planlarının işe yarayacağına yordu:

Biz de böyle düşünüyorduk ama bu flashback benim fikrimi değiştirdi. Katakuri'yi korkutan bizimkilerin planının işe yarayacak olması değil, Mom'un orada dost düşman demeden yapacağı katliam :D

Son düzenleme:
Carmelin böyle bir tip çıkacağı aklımın ucundan geçmedi. Dede tek yemiş ve ölmüş , şimdi olay bizimkilerin aleyhine dönmedi mi ? Bağırma olayına bakarsak partide ki ruh haliyle aynı durumda ve dede'nin kılıç kırılmış direk.Daha önce de yazmıştım ''daha önce kimse suikast denememiş bu kadına ve sadece dizi kanamış tamamen savunmasız olduğunu nereden biliyoruz da bu kadar emin konuşuyoruz.'' diye.

BM'nin şerrinden nasıl kurtulacaklar şimdi o çöpler orası meçhul.Birde FB sonrası partide ki herkes ortalıktan kaybolmuş olarak görürsek efsane olur. O hasır şapka tayfasından gelen gereksiz öz güven çok itici geliyor bayağıdır. Biraz kurgular insan kafasında Dof bizi ne hallere soktu acaba bu Dofun dizlerini titreten adamlar nasıl bir güçtedir diye?

Son düzenleme:
Spoiler efsane.

Linlin azmanlığa devam ediyor. Hem Yoruru'yu yenmiş, hem insanları yemiş hem de çok istediği semlasını.

Bu senenin Op açısından en büyük sürprizi oldu Benim için Carmel. Ne Pudding'te ne de başka bir olayda bu kadar şaşırmıştım. Kadın bildiğin çocuk tüccarı çıktı. John Giant'ın geçmişini de öğrenmiş olduk.

Linlin'in geçmişini gördükten sonra bizimkiler için iyice üzülmeye başladım. Hem Carmel'in resmi gitti hem pasta bozuldu hem de düğün bozuldu. Linlin'in kayışlar kopacak şimdi.

Carmelin böyle bir tip çıkacağı aklımın ucundan geçmedi. Dede tek yemiş ve ölmüş , şimdi olay bizimkilerin aleyhine dönmedi mi ? Bağırma olayına bakarsak partide ki ruh haliyle aynı durumda ve dede'nin kılıç kırılmış direk.Daha önce de yazmıştım daha önce kimse suikast denememiş bu kadına ve sadece dizi kanamış tamamen savunmasız olduğunu nereden biliyoruz da bu kadar emin konuşuyoruz diye.

BM'nin şerrinden nasıl kurtulacaklar şimdi o çöpler orası meçhul.Birde FB sonrası partide ki herkes ortalıktan kaybolmuş olarak görürsek efsane olur. O hasır şapka tayfasından gelen gereksiz öz güven çok itici geliyor bayağıdır. Biraz kurgular insan kafasında Dof bizi ne hallere soktu acaba bu Dofun dizlerini titreten adamlar nasıl bir güçtedir diye?
Öncesinde sadece yemek krizi geçiriyor. Savunması yerinde yani. Bunda ise duygusal krize girdi ve savunması çöktü. Arada fark var.

Ve bu kadın gidip Katakuri ile Smoothie'ye de dalabilir. Gitmiş en değer verdiği kişiyi yemiş. İlla neden bizimkilere dalıyor kendi adamlarını es geçiyor onu çözemedim. 2 bölüm önce kendi tayfasının bir kısmını bayıltmadı mı zaten? Hem de kitapçı abi gibi sağlam sayılabilecek adamlarını?

Forumdaki BM tayfaya girecek herkesi pert edecek görüşü çok düz bakış açısı gibi geliyor kusura bakmayın. Oda 50 bölümlük arcta 100 kez kadının kendisini kontrol edemeyip tayfasını da arada götürdüğünü gösteriyor hala daha BM düşmanlarını dövecek algısı var. İlk önce kendi evlatları, adamları tetikte olsun.

Şu Bakkin ile Karmel'in de benzerliğine(!) gelelim. İkisi de yaşlı, kısa boylu bir japon teyzesi. Tipleri bile farklı yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık