Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birde Bu Ruh Ruh meyvesi Carmel'deyken, BM'a geçmiş olmasıda enteresan. Linlin onu yedi diye mi Meyve Linlin'e geçti yoksa Carmel ölünce en yakındaki meyve değişti de Linlin masa sandalye filan derken meyveyi de mi gömdü.
Ben birini yeyince meyvesi ne oluyor acaba diye düşünüyordum ve böyle olması da bana mantıksız gelmiyor.

Carmel ajan çıkması Aokiji'ye gönderme mi acaba? Bak denizciler böyle şeyler yapıyor ama daha büyüğünü ilerde Aokiji'den göreckesiniz gibi. Benim ilk aklıma gelen bu oldu açıkcası. @amaneden Sence?

Bence BM onları yemedi . Başka biri bu Carmeli kaçırdı. Ayiboganin anası Carmele benziyordu. O ihtimal bence bayağı kuvvetlendi. Aynı mantıkla bu ayıboğanı bulup oradan parayı kırmış.

O yaşta amiral gücü deniyorsa şimdiki gücünü aklım almıyor BM'nin.Bu arc bizimkilerden kayıp olacak gibi ,sağlam zopalıcak BM.
Ben açıkçası artık bir kaç ölüm bekliyorum ki bizim tayfadan olmasa da.. Flashback bitsin BM kan gölüne çevircek çay partisini, umutsuz anların olmasını bekliyorum. Çok fena ters köşeler olabilir :D Yonkou ağırlığını görmek istiyor insan :a:.

Yav geleceğin yonkousuna amiral potansiyeli demiş bu Oda'nın kafası hiç basmıyor.Yonkou 2,4 amiral eder bi kere be.

Carmel ajan çıkması Aokiji'ye gönderme mi acaba? Bak denizciler böyle şeyler yapıyor ama daha büyüğünü ilerde Aokiji'den göreckesiniz gibi. Benim ilk aklıma gelen bu oldu açıkcası. @amaneden Sence?
Ben onu düşünmedim hiç. Aokiji'nin diğer amirallerden daha makul bir adalet anlayışı olduğunu düşünüyorum ve BB ile iş yapmasının ardından da mantıklı bir şey çıkmalı. Bu yüzden olası.
Yav geleceğin yonkousuna amiral potansiyeli demiş bu Oda'nın kafası hiç basmıyor.Yonkou 2,4 amiral eder bi kere be.
Dünya Hükümeti ile iş yaptığı için kadın yonkou olur bundan demiyor, amiral olur diyor. Tuhaf değil.

Ulen ben de geçen hafta diyordum bu Carmel bu Linlin'e iyilik değil, kötülük ediyor, bu kadar yufka yürekli olmasaymış Linlin yediği her haltı çocuk cahilliğiyle bu kadar kolay kabullenmezdi, keşke doğru düzgün büyütseymiş çocuğu diyordum. Ax ne safmışım, meğersem Carmel ne Vatikancı, ne Katolik, ne pedofili bir psikopatmış. Kadın bile bile ya da umursamazlıkla Linlin'in vahşiliklerini göz ardı edip doğrusunu göstermemiş.

Yine de ya Linlin hakikaten Carmel'i yiyip (ki yediyse afiyet olsun hakikaten) bilinçaltında derinlere gömdü bu durumu, ya da Weevil Bakin ile Luffy'yi bulmaya giderken hakikaten Carmel çıkıp Ananın gazabını üstüne çekecek. Gerçi tam tersi de olabilir ama, Goda-Sama belanı versin Carmel.

Ahahaha hepsi bir yana, Ana Soru-Soru meyvesini Mother Caramel'i yiyince mi elde etmiş oldu şimdi :hhh: Büyüksün Goda-Sama :hhh:

Big Mom Yoruru'yu öldürmüş mü? Big Mom direkt 5 yaşında koramiral üstü güçteymiş herhalde. :D Hatta daha mı fazla?

Teyzemiz kötü çıkmış ve BM bunu mideye indirmiş. Vay be. Big Mom acaba kendi tayfasını da mı yiyecek FB'den sonra??? Tayfasının çoğunu kendi temizlerse ve gücü azaltılırsa bu manyak kadını indirir bizimkiler.

Birisini yiyince mi meyvesini alıyoruz yoksa kadın öldükten sonra oluşan meyveyi mideye indirip mi meyvenin sahibi oldu? :D

Ben onu düşünmedim hiç. Aokiji'nin diğer amirallerden daha makul bir adalet anlayışı olduğunu düşünüyorum ve BB ile iş yapmasının ardından da mantıklı bir şey çıkmalı. Bu yüzden olası.

Dünya Hükümeti ile iş yaptığı için kadın yonkou olur bundan demiyor, amiral olur diyor. Tuhaf değil.
Ciddi cevap yazmış birde :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık