Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzninizle spoiler yorumlarında yaptığım yorumu aynen kopyalamak istiyorum :)

Bege burada Katakuri'nin suratını, kendi planlarının işe yarayacağına yordu:

Biz de böyle düşünüyorduk ama bu flashback benim fikrimi değiştirdi. Katakuri'yi korkutan bizimkilerin planının işe yarayacak olması değil, Mom'un orada dost düşman demeden yapacağı katliam :D

İşte beklediğim fb.. BM en zayıf yonko bitik ölü muhabbetinden sonra işte burada. BM tam bir canavar.. Öncelerde gözünde Kaido vs BM dövüşü kaidonun linlini yerden yere vuracağı şeklinde canlanan arkadaşlar herhalde halen aynı fikirde değildir. Zira BM Kaido'yu yenebilir Shanks ve Karasakalı da. Tabi bu durumların hepsinin tersi de söz konusu ama artık BM zavallı imajı kesinlikle bitmiştir.

Kaido zamanında Moria ile denk dövüşmemişti yanlış hatırlamıyosam tüm tayfasını katletmişti.

Karasakal meyve yemeden öncede çok güçlüydü.
Yalnış hatırlamıyorsam thriller bark arcının başında bir kaç kişi denk dövüştü ama sonunda yenildi diyordu. Mesela luffy de istese tüm baraque works ajanlarını katlederdi. Bu denk dövüşmüş olma ihtimallerini yok etmiyor. Tabi senin dediğin gibi kaidou tekleyip geçmişte olabilir. Ama ben öyle olacağını pek düşünmüyorum.

Karasakal meyve yemeden önce güçsüz değildi zaten. Ama gördüğümüz üzere Big Mom çok farklı bir seviyede. BM'ın beş yaşındaki hali bile meyvesiz karasakal ile kapışır bence. Yenemez o ayrı. Shanks'ın yüzüne çizik attığı zaman Shanks'ın yonkou olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Son düzenleme:
Yalnış hatırlamıyorsam thriller bark arcının başında bir kaç kişi denk dövüştü ama sonunda yenildi diyordu. Mesela luffy de istese tüm baraque works ajanlarını katlederdi. Bu denk dövüşmüş olma ihtimallerini yok etmiyor. Tabi senin dediğin gibi kaidou tekleyip geçmişte olabilir. Ama ben öyle olacağını pek düşünmüyorum.

Karasakal meyve yemeden önce güçsüz değildi zaten. Ama gördüğümüz üzere Big Mom çok farklı bir seviyede. BM'ın beş yaşındaki hali bile meyvesiz karasakal ile kapışır bence. Yenemez o ayrı. Shanks'ın yüzüne çizik attığı zaman Shanks'ın yonkou olduğunu düşünüyorum açıkçası.
Zaten değildi diye hatırlıyorum. Wb ile Roger arasındaki tayfa savaşlarından birinde olmamış mıydı o yara?

Okuduğum en iyi 10 One Piece bölümünden beri. Ellerine sağlık E. Oda.
Son iki bölümü öylesine detaylarla büyülemiş ki hakikaten şaşkınlık içerisindeyim. Balıkadam arcını yazan da aynı adam bunu da...
15. sayfadaki ses efetkleri(tahmin ediyorum çığlıklar) Kocana'nın herkesi yediğini kanıtlar nitelikte. Çocukları sonradan götürdüğü evin adı Lamb's House(Damızlık Koyun evi yani), garipleirm de korsan olacaklarını sansın... Dünya Hükümeti'nin devleri bağışlamasını saçma bulanlar doğru düşünmüş, pezvenkler resmen çok ticareti yapmayı planlıyorlarmış. Yok efendim rahibenin biri geldi de hepsini bağışladı, gökten zümrüt zümrüt nur yağdı yok ebesinin nikahı :D

Bölümü okuduktan sonra aklıma bir kaç şey takıldı. Caramel madem çocuk taciri niye Linlin'i geride bıraktı? Sonuçta benim en iyi malım diyor. Aklıma gelenler ortada cesette dahil kimse olmadığından ya Linlin çıldırıp hepsini yedi ya da beklenmeyen bir durum oldu herkes gitmek zorunda kaldı. Ama Linlin'i gücünden dolayı götüremediler. Veya Caramel Linlin'i sattıp diğer çocukları götürdü. Alıcılar Linlin'i almaya sonra gelicekler. Bize flashbackin tamamı daha gösterilmediğinden tam olarak ne olduğunu bilemiyoruz... Diğer merak ettiğim ise Linlin'in istihbarat gücüne(Sanji'nin her şeyini kolayca bulmaları) rağmen niye Caramel'in çocuk taciri olduğunu öğrenemedi? Hala kendisini satmaya çalışan birini rahmetle anıyor.

Hepsini yedi zaten bence..Big Mom bize ilk tanitilirken nasıldı hatırlayın...kendi adamlarını yiyen bir canavar dlye düşünmüştük zaten böyle gösterilmesinin bir nedeni varmış bu bolum anlamış olduk.
Diğer ihtimalde caramelin meyve gücünü alması için bir daha karşılaşması gerekiyor ki bir daha karsilasmamislar hatıraları orada bitiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık