Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bencede BM zehir bombasıyla vurulur. Yalnız şöyle birşey var hiç gereği yokken oda bize reiju'nun zehri emme yeteneğinin olduğunu gösterdi. Oda bize o yeteneği göstermek için lufy'e zehirli balık yedirdiyse BM vurulduktan sonra o yetenek BM'ı kurtarmak için yeniden kullanılabilir.
Zor bir ihtimal ama kenera yazdım.
Reiju'nun da Linlin'i öpmesini beklemiyorsundur umarım, bir an düşündüm de içim titredi.

Ben de yemiş diyordum, ama kadının kıyafeti duruyor, yeseydi kıyafetle falan götürürdü, kız masayı falan götürmüş ona mı takılacak yani?
Kacabilseydi o elbiseler orada olmazdi. Amiral umudunu birakip da kacmaz bence. Bir de ruh ruh meyvesi kaderin cilvesi olarak donup dolasip onun onune gelemez. Oda butun isaretleri gozunu aclik buruyunce denizden babam ciksa yerim tarzi bir cadiya yonlendirmis. Oglu olunce donup iki damla gozyasi dokmedi. Katliam olacak ama kendi bayilmis tayfasini silip supurecek bu sefer. Kendi gucune en buyuk darbeyi yine kendisi yapacak.

Bu kadının ağzına Jinbei bir tane şeytan meyvesi gömeymiş keşke, croquembouche veriyorum ayağına.
Al işte Oda'nın yetersizliği hep bunlar. Bıktım be bu adamdan. Her bölüm 10 tane mantık hatası. Bölümde ilk sahne olmasa zaten tamamen boş bölüm olacaktı!

Tamam sakinim.
Karamel'den böyle bir şey beklemiyordum. Öksüz taciri çıktı bunak karı. Yalnız meyvesi acayip tehlikeli. Logialara büyük sıkıntı yaratabilir. Bigmom'a ise diyecek bir şey yok.Şu an gördüğümüz ve kalbur üstü dediğimiz çoğu karakterin yapamayacağı bir şeyi 5 yaşındayken yapmış. Fb çok güzel olsa da kısa sürmesi hoşuma gitmedi değil. Haftaya da füze muhabbetiyle geçer. Ne olacaksa ondan sonra hafta olur sanırsam.
Belki BM ilk darbesini aldığında bir FB olabilir ya da düşerse bir FB tekrar girebilir. Fakat WB için sadece Ace FB'sini çizmişti. Bir de 1-2 ufak sahne çizmişti aralarda. BM hakkındaki bilgimiz bu kadarla sınırlı kalabilir. WB'nin neyini biliyoruz ki? Hiçbir şeyini.

Gelecek bölüm sıralı ölümler olabilir :oleyo: Böyle bir geçmişten Bege'nin haberi yok, kimleri yiyebilir onu düşünmek lazım :eek:

yohohoo yohoohohohooo. Binkusu no sake wo, todoke ni yuku yo...

Bu kadının ağzına Jinbei bir tane şeytan meyvesi gömeymiş keşke, croquembouche veriyorum ayağına.
Valla bu bana Karasakalın vücudu normal değil söylemlerini hatırlattı. Hem birini yiyerek onun meyvesinin gücünü elde etmek ne. BM meyve yiyerek bile ölmez bence.

Kuzuların Sessizliği...:s Tadında ve güzel fb oldu. Suyunu çıkarmasın fazla.

Luffy'i çerez niyetine yer bu kadın, ne yapacaklarsa yapsınlar.

Bir de Big Mom'ı bu hale getiren ne acaba. Kazana falan mı düştü ki.

Luffy Dağ Haydutu Dadan tarafından büyütüldü.
Moma ise zamanında Dağ Cadısı Carmel baktı.

Teoriye göre Haydut > Cadı :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık