Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ceasar Punk Hazard'da çocukları devleştirme ve meyve işi ile aynı anda iki Yonkou'ya iş yapıyordu. Çocukları Devleştirirken şeker kullanıyor. Çocuklar şekere bağımlı. Almayınca kafayı yiyorlar. Bildiğin BM'nin Flaschback için spoiler vermiş.
BM daha çocukken girdiği kriz sonrası Köyü Alt Üst edebilme gücüne sahipmiş. Muhtemelen Meyveli halidir o. Carmel Ana önceki flashback'a göre arkasını dönüp gidiyor. Bm arkasından sesleniyor. Onu düşünürsek BM'nin elinden yanlışlıkla vs Ölmemiş olabilir ama BM'yi korumak için ölüme gitmiş olabilir Fakat o dönemlerde yine de BM'nin Elbafla yine de bir alıp veremediği yok sanırım. Elbaf'ın düşmanlığını Lola kaçınca kazanıyor. Carmel Ana öldüyse kim öldürdü o zaman.

One piece î bu yüzden seviyorum. Narutoda tüm kötüler eskiden iyi bir tane mi direk kötü olmaz hepsi ipiyi başlarına bişey geliyor sonra nakama nakama iğrenç. One piece te kötülerin acıklı bir geçmişi olabilir ama kötü yine kötü. Gerçek budur işte ya seviyorum. Babasını vuran bir dof var kötü adam böyle olur. Adamsın oda

Bigmom 5 yaşında büyük ihtimal meyvesizdir. Kadın daha küçücük çocukken elbaf köyünü harap etmiş. Naminin köy filan değil yani bu. Bir de saf kötü bir karaktere benziyo. El kol koparmaya çalışmak filan nedir, öyle pervasızlık mı olur :D

One piece î bu yüzden seviyorum. Narutoda tüm kötüler eskiden iyi bir tane mi direk kötü olmaz hepsi ipiyi başlarına bişey geliyor sonra nakama nakama iğrenç. One piece te kötülerin acıklı bir geçmişi olabilir ama kötü yine kötü. Gerçek budur işte ya seviyorum. Babasını vuran bir dof var kötü adam böyle olur. Adamsın oda
Saf kötü reyiz Orochimaru ses tonuna kurban .Aynı şekilde Danzoyada Saf kötü diyebiliriz.one piacete Kutsal ejderler saf kötü ki dofda bunların içinde croco moria akainu teach shiryu Bege vb. gibi adamların geçmişleri ne olursa olsun kötü kalacaklar

Ne alakası var yahu ha Naruto ha OP aynı şeyin laciverti işte bu çok açık. Narutoda kötü denilen karakterlerin bir nedeni vardır ve sonrasında pişmanlık duyarak ölürler. OPta da aynı şekilde saf kötüden bahsedilemez. Herkesin bir nedeni vardır. Narutodan tek farkı kötü karakterin imana geldikten sonra ölmemesidir. Bu açıdan Naruto daha gerçekçi bir seri idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık