Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carmel hayatında ilk defa birine el uzatmaktan pişmanlık duyarak gıpkı ailesi gibi bm yi totoland adasına bırakıp gitmiş olmasın hikayenin sonunda.

Var. Ama o kadar uç olaylar ki bu işi daha da tuhaf hale getiriyor. Hiçbir şekilde hasar almayan kadın nasıl diz üstü çökünce hasar alıyor? Burada mantıksızlık başlıyor zaten. Füzeleri eliyle durduran bir Big Mom bile görebiliriz.

Zehirde işlemez bu kadına. Bu oburlukla zamanında ne zehirler tatmıştır kadın. Luffy gibi bağışıklık kazanmıştır.
İnsan olmasına rağmen normal değil kadın.Ben yarı dev-insan karışımı sanmistim ama anormal doğmuş.Kalın derisine belki sürekli bilmeden haki uyguluyor.Yoksa 3 saniye de olsa zayıf düşme durumu olmazdı.Zehir konusunda illa ki tatmıştır ama zehir bu çeşidi çok enzim falan girersek.

İnsan olmasına rağmen normal değil kadın.Ben yarı dev-insan karışımı sanmistim ama anormal doğmuş.Kalın derisine belki sürekli bilmeden haki uyguluyor.Yoksa 3 saniye de olsa zayıf düşme durumu olmazdı.Zehir konusunda illa ki tatmıştır ama zehir bu çeşidi çok enzim falan girersek.
Bu anormallikte çok tuhaf. Nasıl iki insandan bu ebatta çocuk doğabilir? Hikaye aslında hoşuma gitti benim, dev olmayışı fakat görünüşü yüzünden Elbaf'a ötelenmesi olayı. Aile kökeninde devlik var desem, bir insanla devin ilişkisi de tuhaf geliyor. Haki olayı olabilir dediğin gibi. Yine de zehrin işleyecek oluşu bana şaka gibi geliyor kadını düşününce.

Eğer öteki bölümde BM nin yaşlı devi kendi başına indirdiğini görürsek , bilinki Bege'in işi yaş, planı tutmayacak.
Kadının gözü dönecek ve tayfa ayırt etmeksizin herkeze izmarit muamelesi yapacak.Katakurinin yüzünün morarma muhabettini mangaka boş yere söyletmedi Bege'e(geleciği gördü az çok)

Bu anormallikte çok tuhaf. Nasıl iki insandan bu ebatta çocuk doğabilir? Hikaye aslında hoşuma gitti benim, dev olmayışı fakat görünüşü yüzünden Elbaf'a ötelenmesi olayı. Aile kökeninde devlik var desem, bir insanla devin ilişkisi de tuhaf geliyor. Haki olayı olabilir dediğin gibi. Yine de zehrin işleyecek oluşu bana şaka gibi geliyor kadını düşününce.
Bu kadar yemeklere dayanamaması da çok ilginç. Dev-insan ilişkisi ile de açıklanamaz bu anormallik. Yemek yiyemediğinde kendini kaybediyor.

Vegapunk'ın deney ürünü olma ihtimali var mı acaba?

Miss Bakkin de tip olarak Carmel'e acayip benziyor. Bakıyorsun tam zıt kişilikler. Biri dolandırıcı diğeri Meryem Ana gibi biri :D

Aynı şekilde Koca Ana ile bağlantısı alttan alttan verilen Bonney var. Flashback mevzusu acayip bir yere bağlanacak da bilemedim :D

Linkin in yanındaki dev kızın adından bahsedilmemiş. Marinford daki dev kadın olabilir mi? Hairudin yaşlarında o da...

Bunlar özel karakterler.Yaşlılık sorun değildi wb için.Hastalığı olmasa o kadar topu tüfeği tınlamazdı.Kaido ayni şekil.Shanks en normal görülen ama tek kolla zirvede.Olayların güzel bağlanması lazım yoksa senin gibi düşünen artacak.

Arkadaşlar sizce Big Mom'ın annesi hamile iken şeytan meyvesi yemiş olabilir mi?
Meyve annesi yerine Big Mom'a etki etmiştir belki?
Big Mom çocukken bile büyük vs. olmasının sebebi şeytan meyvesi olabilir.

Daha önce hiç böyle bir vakaa gördük mü hamile iken şeytan meyvesi yiyen birisi ?

O dev sakinleşip fikir değiştirmedikçe her türlü ölecek. Carmel kendini feda etse, ölümünü gören Mom o devi sağ bırakır mı sanıyorsunuz? Bu şekilde bi trajedi olmuşsa eğer kıyamet kopacaktır günümüzde. İşlerin tatlıya bağlanma ihtimali bile düşününce çok zor. Linlin günümüze dönünce birden hayat hikayesini mi anlatmaya başlayacak millete? Bu bilgiler okuyucuyla sınırlı kalabilir. Luffy resmin önemini dahi öğrenmeyebilir. Enteresan bir olay örgüsü bizi bekliyor her türlü.
Bu kadar yemeklere dayanamaması da çok ilginç. Dev-insan ilişkisi ile de açıklanamaz bu anormallik. Yemek yiyemediğinde kendini kaybediyor.

Vegapunk'ın deney ürünü olma ihtimali var mı acaba?
Şeytan meyvesini de bilinçli yediğini sanmıyorum. Luffy gibi midesine düşkünlüğünden yemiştir. Vegapunk deneyine maruz kaldıysa, ki olabilir. Bu kadar tatlıya düşkün birini şekerlerle çok kolay kandırabilirsin. Linlin 68 yaşında. Vegapunk en az 80 küsuratlı bir yaşta çıkacaktır böyle bir durumda, çok daha fazlası bile olabilir. Vegapunk olayı en mantıklı durum şu an için, yine de yeterli değil açıklamaya.

Bunlar özel karakterler.Yaşlılık sorun değildi wb için.Hastalığı olmasa o kadar topu tüfeği tınlamazdı.Kaido ayni şekil.Shanks en normal görülen ama tek kolla zirvede.Olayların güzel bağlanması lazım yoksa senin gibi düşünen artacak.
Kaido'nun novaları haşlama olayı kendine has çıkmazsa daha güzel olur. Linlin'de veriyor potansiyeli, ince dokuduğu belli Oda'nın. Ama şu olaylara daha fazla açıklama gerek, bakıcaz artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık