Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harika bir bölüm. One Piece'in flashbackleri ayrı oluyor ya. Mom'un gelişimini, korsanlığa başlayışını çok merak ettirdi. Son sahnede bilinçsiz haki kullanmış sanırım. Ennies Lobby'de Usopp'un kanka olduğu devleri de gördük. Oimo ve Kashi:

Ortalarındaki sakallıyı daha önce gördük mü bilmiyorum, çıkaramadım.

63 sene arayla benzer sahneleri çizmiş gibi. Gene aynı duruş, bu sefer Bege'nin yerinde Yoruru var.

Haftaya o kılıcı kafasına indirecek, kılıç kırılacak at fav'a bekle. Fb'den sonra aynı durumu Bege yaşayacak :D

63 sene arayla benzer sahneleri çizmiş gibi. Gene aynı duruş, bu sefer Bege'nin yerinde Yoruru var.

Haftaya o kılıcı kafasına indirecek, kılıç kırılacak at fav'a bekle. Fb'den sonra aynı durumu Bege yaşayacak :D

Aynı durum değil. Birinde sağlam, diğerinde tamamen savunmasız. Her şey farklı tamamen.

En soldaki.
Sanmıyorum ya o değildir. Devin saçları açık renk. Bu adamın sakalı, bıyığı siyah.

Beyler bir tahminim var. Şimdi Luffy vs Arlong da olan olyın aynısı dönecek bence balık adam olarak ilk onlar ile karşılaşmıştık seride dövüştüğü hasır şapkaların ama sonra gidip balık adam adasın da tekrar orada kötü olan karakterler ile dövüştü bence. Linlin ile de bir dövüş görüceğiz ve sonra elbaf da birileri ile dövüşece bak demedi demeyin aynı olayaları farklı şekilde önümüze koyup duruyor.

BM nin içinden neo çıktı :D 5 yaşında koca ayıya tek atıyor.Eir yeniyor hemde kemiklerini kırarak.Koca köyü düm düz ediyor.Ki orada 2 en yaşlı ve efsane savaşçılar var.O zamandan demek ki bedeni normal değilmiş.Kral haki kullananların seçilmiş kişi denmesinin nedenini kadının geçmişi çok güzel anlatıyor.OP de naruto gibi oldu benim için.Ana karakter ve tayfası değil de yan karakterler daha ilgi çekici.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık