Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamların 100 yıl önceki ödülü o reis , bu adamlar 100 yıldır savaşıyorlar güçleniyorlar, 100 milyon şimdiye göre basit kaçar.

Jinbe kadar iş görürler özünde, saf güç olarak feciler, Hajrudin'den güçlüdürler muhtemelen. Wadatsumi'yi , Sanji ve Jinbe'nin yaptığı gibi yaparlar. Birde bu ikisinin savaşını kim kazanacak acaba? Dorry mi Brogy mi? Ben Dorry'nin kazanacağını düşünüyorum, elbet birisi kazanacak sonuçta kurguya göre.

Hajrudin g2+koka ile yamuldu ama sonrasında Doflamingo yöneticilerinden Machvise'yi 10000 ton yapan adamı yendi, güçsüz değildi yani Hajrudin. Sai kadar güçlüydü hemen hemen. Zira Luffy, Sai'yi sıradan g2 li kokasız tekmeyle saha dışına atmıştı, Hajrudin'den daha beteri :D

100 milyonun seri başlarındaki havasına göre değerlendirdim.Bu ikisinin ödülü Croconun 80 alması gibi bence gücünü yansıtmıyor.Serinin o zamanına göre ise yansıtıyordu ödüller düşük olduğu için.Şu an güncel aktif ödül alsalar iyi bir rakam olur elbette.Güçlenme konusu ise ayrı güçlenmişlerdir de tabii.

Son düzenleme:

Cp0Lucci

100 milyonun seri başlarındaki havasına göre değerlendirdim.Bu ikisinin ödülü Croconun 80 alması gibi bence gücünü yansıtmıyor.Serinin o zamanına göre ise yansıtıyordu ödüller düşük olduğu için.Şu an güncel aktif ödül alsalar iyi bir rakam olur elbette.Güçlenme konusu ise ayrı güçlenmişlerdir de tabii.
Ödüller aktif olsa farklı bir ödül profili görürüz zaten karşımızda. Croco'nun 80 ödülü schibukai olmadan önceki ödülü gerçek tehditini yansıtmaz. Ülke ele geçirebilecek kapasitede birisinin 80 milyon olması çok komik olur zaten. Hancock'un ödülünün 80 milyon olması gibi donmuş ödül çünkü.

Tabi manganın o zamanlarında 100 milyon ödüllü adama, 1 milyarlık adam gibi korkmalarıda düşündürücü. Şimdi çöpler bile 2 katını alıyor o ödülün ( Caribou, Coribou gibi )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Doğru söylüyorsun da her saniye KH açık gezmiyordur herhalde mesela uyurken falan yapmış olabilir zor, ihtimali çok düşük onu kabul ediyorum. Ama bazen beklenmedik şeyler de görebiliyoruz, filin Jack'a tek atması ya da WB'nin bana göre orta sınıf bir korsan olan Squardo tarafından kılıç darbesi yemesi gibi.
Ben WB'nin o kılıcı bilerek yediğini düşünüyorum. K.hakinin ilersi geleceği Görmek eee WB de geleceği görüp adamlarının boşluğa düştüğünü görmüştür onları ikna etmek için darbeyi alıp etkileyici konuşmuş olamaz mı? Adamlarına gaz vermek için iyi taktik. Yoksa serinin en güçlü adamının bu kadar basit bi saldırıyı engelleyememesi saçma geliyor bana.

Ödüller aktif olsa farklı bir ödül profili görürüz zaten karşımızda. Croco'nun 80 ödülü schibukai olmadan önceki ödülü gerçek tehditini yansıtmaz. Ülke ele geçirebilecek kapasitede birisinin 80 milyon olması çok komik olur zaten. Hancock'un ödülünün 80 milyon olması gibi donmuş ödül çünkü.

Tabi manganın o zamanlarında 100 milyon ödüllü adama, 1 milyarlık adam gibi korkmalarıda düşündürücü. Şimdi çöpler bile 2 katını alıyor o ödülün ( Caribou, Coribou gibi )
Biraz manga diye, shounen seri diye bakmak lazım. Çizerler, yazarlar seyirciye oynuyor bu sahnelerde.

Ya beyler bayanlar yapmayın BM inmez diyelim ileride, kaido için daha beter hikaye çıkar hadi onuda yenemez diyelim. Sanks saten müttefik geriye birtek teach kalıyor onda da 2 meyve var onumu yensin ilk.Kadın kreş gibi olan köyü yerle bir etmiş koca krallıkta bir köy ÇOK ABARTIYORSUNUZ.

Ya beyler bayanlar yapmayın BM inmez diyelim ileride, kaido için daha beter hikaye çıkar hadi onuda yenemez diyelim. Sanks saten müttefik geriye birtek teach kalıyor onda da 2 meyve var onumu yensin ilk.Kadın kreş gibi olan köyü yerle bir etmiş koca krallıkta bir köy ÇOK ABARTIYORSUNUZ.
5 yaşındayken bir dev köyünü yerle bir ediyor öncelikle bunu bi idrak edelim. Kreş gibi ne demek? Big Mom bu arc inmeyecek bence. Adaya gelirken Luffy'nin amacı Sanji'yi geri almaktı ve aldı. Mom ile dövüşmeyi hiç planlamamıştı.Tayfanın tamamı yok bile yok adada. Mom'un nasıl bir canavar olduğunu önümüzdeki bölümde daha net anlayacağız. Oda neden böyle bir flashbackle derinlik kattığı bir karakteri, bir Yonkou'yu hiç dövüşünü çizmeden roketlere yem etsin?

Kaido'ya gelirsek ineceğini düşünüyorum, Mom'dan güçlü de olsa şartlar yenilmesi için çok daha uygun. Çünkü Kaido için Punk Hazard'dan beri hazırlık yapılıyor, müttefikler toplandı, Minkler, Kozuki Hanedanı, Mugiwara Filosu, Kalp Korsanları ve muhtemelen Beyazsakal Korsanları. Wano ülkesindeki olayları da göz önünde bulundurursak Kaido'nun yenilgisi gerçekleşmek zorunda gibi görünüyor.

Loki'nin doğumunu kutladıkları kısımda geçen isimleri Viz, Rodo ve Goldberg olarak çevirmiş.
Sandman'de isimler için Road (ロード) ve Goldberg (ゴールドバーグ) demiş.

Carmel'in açtığı yetimhanenin adıda Viz'de: House of Lambs
Lambs kelimesi Hz. İsa içinde kullanılıyor.

İhtiyar iki devin isimlerini de Viz, Beardfall Jorul ve Beardhill Jarul olarak çevirmiş.

Loki'nin doğumunu kutladıkları kısımda geçen isimleri Viz, Rodo ve Goldberg olarak çevirmiş.
Sandman'de isimler için Road (ロード) ve Goldberg (ゴールドバーグ) demiş.

Carmel'in açtığı yetimhanenin adıda Viz'de: House of Lambs
Lambs kelimesi Hz. İsa içinde kullanılıyor.

İhtiyar iki devin isimlerini de Viz, Beardfall Jorul ve Beardhill Jarul olarak çevirmiş.
İlk yayınlanan çeviride de Goldberg diye geçiyordu.Türkçesinde ise Gold ve Berg.diye çevrilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık