Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'ı kurtarmak için kendi canının verecek Carmel. Ölmeden önce de vasiyet olarak Big Mom'a dokunulmasın deyip mührü basacak:p sonra Big mom Robin gibi kayıkla denize açılacak:D

Croco'yu, Lucci'yi falan da yenmesi mantıklı görünmüyordu ama olan oldu. Bu sefer de aynısı olacak.

Bir de durumlar farklı. Onların hiçbirinde Dof'u mermi gibi fırlatacak güç, yani g4 seviyesi güç olduğunu sanmam. Dünyanın en güçlüsü tam gücünde ve karşıda kendisine hasar verebilecek birisi yok. Bence yanlarında Law+Bege+Bonney vs olsaydı da sonuç değişmezdi. Hasar veremedikten sonra, kuvvetle muhtemel tek yiyecek olduktan sonra sayının ne önemi var?

Bizde ise bir plan var. Zehir güçten düşürür, Luffy de gene bir şeyler yaratır (g5 vs) olur gider.

Demek bırakıyorsun :D
İşte bu kadının zehirle güçten düşecek oluşu şaka gibi geliyor bana. Bu oburlukla, yeryüzündeki bütün zehirlere bağışıklık kazanmıştır bence. Ki alternatif senaryoları düşünecek olduğumuzda orada Reiju gibi bir karakter var. Ve biz Reiju'nun zehri emerek Luffy'i kurtardığını biliyoruz. Luffy olanları öğrendiğinde herkese kimse bu kadına bir şey yapmayacak diye emretse, akabinde Reiju'dan zehri almak için yardım istese şaşırtıcı olmaz.
Böylesine random ve tıkırında ilerleyen yüzeysel bir planla yonkounun düşecek oluşu hakaret resmen. Bahsettiğin isimler gibi değil karşıdaki kişi, imparatordan bahsediyoruz. Acayip derecede seriden soğurum. Big Mom kısmını geç, kalan isimler bile muallakta kalıyor benim için. Üç-beş bölüme görürüz kimin beklentisinin hakiki olduğunu :D

Luffy hiç bir şekilde kadının ölmesine müsade etmez. 866 bölümdür okuduğumuz adamın karakterine ters hatta Bege'yi de engelleyebilir. Bege'nin planı her halükarda iptal yani :D

Luffy hiç bir şekilde kadının ölmesine müsade etmez. 866 bölümdür okuduğumuz adamın karakterine ters hatta Bege'yi de engelleyebilir. Bege'nin planı her halükarda iptal yani :D
Balıkadam adasını elinden alması lazım; jimbe 'ye tehdit o kadın. Bence ya ölür ya ağır yaralı:D

Düşününce Big Mom'la bizimkilerin arasında köprü kuracak çok nokta var.
Big Mom ve Luffy'nin yemeye olan düşkünlüğü
Dünyanın en iyi aşçısı olacak Sanji ve enfes yemekler
Big Mom ve Luffy'nin ırklarla olan ilişkisi
Big Mom ve Brook arasındaki bağlantı (Ruh meyvesi, Soul King, müziğe olan ilgileri)

Big Mom'ın hem hayali ve ideali hem karakteristik özellikleriyle bağlantı kurulacak malzeme çok. Ortam oluşursa, çay partisinin kaldığı yerden devam etmesi bile söz konusu olabilir.

İşte bu kadının zehirle güçten düşecek oluşu şaka gibi geliyor bana. Bu oburlukla, yeryüzündeki bütün zehirlere bağışıklık kazanmıştır bence. Ki alternatif senaryoları düşünecek olduğumuzda orada Reiju gibi bir karakter var. Ve biz Reiju'nun zehri emerek Luffy'i kurtardığını biliyoruz. Luffy olanları öğrendiğinde herkese kimse bu kadına bir şey yapmayacak diye emretse, akabinde Reiju'dan zehri almak için yardım istese şaşırtıcı olmaz.
Böylesine random ve tıkırında ilerleyen yüzeysel bir planla yonkounun düşecek oluşu hakaret resmen. Bahsettiğin isimler gibi değil karşıdaki kişi, imparatordan bahsediyoruz. Acayip derecede seriden soğurum. Big Mom kısmını geç, kalan isimler bile muallakta kalıyor benim için. Üç-beş bölüme görürüz kimin beklentisinin hakiki olduğunu :D
Luffy'nin de bağışıklığı vardı ama az daha balığın zehrinden ölecekti. Burada da Mom, bir şekil zehirin etkisini azaltır, şu an aklıma bir şey gelmiyor ama Dof'un iplerle acil müdahale yapıp kurtulması gibi düşün. Ölmedi ama hasar almadı demek de saçmalık olur. Buradaki Gamma da roketler işte. Ortada bir ittifak var ve Bege normal yoldan zarar veremeyeceğini biliyor. Ee hiç katkısı olmazsa, etkisiz eleman görünümüne girerse de olmaz, mangaka bu şekilde orta yolu bulmuş olacak işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık