Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral olarak Kizaru; Shichibukai olarak da Moriah olduğunu düşünüyorum. Moriah Haki kullanamıyordu kanıtı da Luffy'i ezdiğinde işlememesi. Sonuç olarak Logia olan Croco'ya bir şey yapması mümkün değil. Yonkoulardan ise en güçsüzünün BB olduğunu düşünüyorum, iki şeytan meyvesi yemiş olabilir ve gerçekten çok özel meyveler ama gücü belirleyen faktörler çok fazla:
Kullandığın Haki çeşitleri, kullanma seviyen, miktarı, savaş bilgin, dayanıklılığın, sahip olduğun dövüş tekniklerini -şeytan meyvesi, kılıç stili vb.- ne kadar iyi kullanabildiğin, tecrüben gibi uzatabiliriz.
Moria arcında haki tam işlenmemişti shibukai olmuş moria bence haki biliyordu.Sen moria luffye vurdu işlemedi diyorsun ama dof ta croconun kafayı kesti ölmedi mihawk buggyi kesemedi bunlar daha haki seride işlenmedigi için.Sümüklü cobynin haki bildigi yerde moriada biliyordur pek takılmamak lazım.Seriye genel olarak baktıgında bence ilk işlenen digerlerine nazaran daha güçsüz olmuştur mesela Akainuyu sona bıraktı amirallerde ve en güçlüsü o bence Crocodile da en düşük ödüle sahip olandı seri durmadan daha güçlüye dogru ilerledigi için ilk işlenen daha zayıf oluyor.Sana göre şuan en güçsüz yonkou bb olabilir ama ilerde en güçlü yonkou olucağı kesin

Son düzenleme:
Klasik Luffy'nin rakibini şişirme muhabbeti. Bu evrede Boss şişirilir, sonra Boss Luffy'e sağlam geçirir biraz döver Luffy'i(bu sırada herkes yok bea Luffy kim bunu almak kim)der. Sonra birisi ağlar ve Luffy sinirlenir. Sonra güç artışı derken Boss dayağı yer. Arc sonu Boss ne kadar güçsüz lan muhabbeti geçer. 800 küsur bölümdür farklı bi senaryo olmadı yine olmaz. Klasik ODA...
Ee hocam okuma?

Linlin in babasının yüzü özellikle gizlenmiş kesin önemli birisi çıkıcak. Gemideki sahnede bana dünya hükümetindeki kıvırcık saçlı adamı anımsattı ama ilerde kesin karsımıza çıkar bence kim oldugu.

Sen moria luffye vurdu işlemedi diyorsun ama dof ta croconun kafayı kesti ölmedi mihawk buggyi kesemedi bunlar daha haki seride işlenmedigi için.Seriye genel olarak baktıgında bence ilk işlenen digerlerine nazaran daha güçsüz olmuştur mesela Akainuyu sona bıraktı amirallerde ve en güçlüsü o bence Crocodile da en düşük ödüle sahip olandı seri durmadan daha güçlüye dogru ilerledigi için ilk işlenen daha zayıf oluyor.Sana göre şuan en güçsüz yonkou bb olabilir ama ilerde en güçlü yonkou olucağı kesin
Doffy Crocoya isbirligi teklif ederken Moriah'a savas lordu olmak icin cok gucsuz oldugu vurgusunu yapti. Marineford Arc'ta haki islenmeye basladi ki oncesinde Enel'de gorduk bunu.
Odullere bakarak guclu ya da gucsuz demek cok dogru olmaz zira onumuzde Usopp ornegi var.
Gerisi senin seriden beklentin ve cikarimlarin.

Oda'nin BM'nin dayanikliligi bu kadar fazlayken ve vucudu adeta bir celik gibiyken cok onem verdigi bir seye zarar verildiginde celik gibi sertligini kaybetme mantigini guzelce aciklamasi lazim. BM'nin meyve yeme hikayesini ve belki limitlerini gorebiliriz bu FB'de.

Ufak bir ek bilgi; devlerin idam edileceği yer Marineford, anlaşılan çok eskiden Tarai Akıntısı'nı herkesin kullanmasına izin veriyorlarmış.
Cavendish'in Burjuva Kralligi prensi oldugu geciyor, buna ne diyorsun?

Cavendish gecmisinde Hakuba yuzunden surekli kacmak zorunda kalmis. Prens olayi ne alaka acaba...

Moria arcında haki tam işlenmemişti shibukai olmuş moria bence haki biliyordu.Sen moria luffye vurdu işlemedi diyorsun ama dof ta croconun kafayı kesti ölmedi mihawk buggyi kesemedi bunlar daha haki seride işlenmedigi için.Sümüklü cobynin haki bildigi yerde moriada biliyordur pek takılmamak lazım.Seriye genel olarak baktıgında bence ilk işlenen digerlerine nazaran daha güçsüz olmuştur mesela Akainuyu sona bıraktı amirallerde ve en güçlüsü o bence Crocodile da en düşük ödüle sahip olandı seri durmadan daha güçlüye dogru ilerledigi için ilk işlenen daha zayıf oluyor.Sana göre şuan en güçsüz yonkou bb olabilir ama ilerde en güçlü yonkou olucağı kesin
Buggy meselesi ayrı buggy hakili kesilsede ölmez. Aynısı olur sadece bölünür.

Linlin sanırım obezite hastası. Malum evrende yemek yedikçe şişiyor insanlar. Kadının iki kelimesinden biri acıktım 5 yaşından itibaren.Eğer öyleyse tatlı ya da yemek krizleri geçirmesi de normal.
Hastalığı söylendi kadının. Ben bizzat hastalık ortaya çıkmadan önce de söylemiştim zaten.
"Eating disorder syndrome." Bunun BED olanı da aşırı tıkınma ile alakalı oluyordu herhalde.

Uçurumsakal'ın lakabının doğrusu Şelalesakal'mış. Sakal biçimlerine dikkatlice bakarsanız, neden dağ ve şelale isimleri verildiği daha anlaşılır oluyor.

http://readms.net/r/one_piece/866/4285/14
Ben de dün abim okurken neden uçurum yaptı diyorum, meğer çeviridenmiş.

Mother Carmel'in fotoğrafının çekilmesi ya da ruhunun hapsedilmesi gerekiyor sanki.
Bir de şey diyecektim. Buggy'de büyük adam. Luffy gibi etrafında topluyor maşallahı var. Niye eziyoruz adamı? Zaten Mihawk bile kesem... ( :oleyo: )

Aha size bir şey.

Son düzenleme:
G4 sınırsız olsaydı Kidd hariç novaların alayı hikaye olurdu, Kidd'ten beklentim olduğu için ayırıyorum onu da. Amirallerle de rahat kapışırdı. Ama bir yonkou ile başa baş kapışmaya yetmez. Şu an sınırsız g4 formunun Linlin'le kapışabileceğini zannetmiyorum. Daha fazlası gerek ve daha fazlası şu an için mümkün değil.
Bence kapışır ama sınırlı olduğu gerçeği ortada duruyor. Bu bakımdan g5 şaşırtmaz.

Bence bu geridönüş de Mom'ın ineceğini gösteriyor.

Dof geridönüş - Mom geridönüş
Law Gamma - Bege roket
Law pert - Bege pert (olacak)
Ağlak kadın (Rebecca) - ağlak kadın (Pudding)
Usopp'un oyuncakları kurtarışı ve o adamların ast tayfa oluşu- Sanji'nin Germa 66'yı kurtarışı (ast tayfa da olacaklar)
Luffy'nin g4'ü gösterişi - Luffy'nin g5'i gösterişi (?)

Bence kapışır ama sınırlı olduğu gerçeği ortada duruyor. Bu bakımdan g5 şaşırtmaz.

Bence bu geridönüş de Mom'ın ineceğini gösteriyor.

Dof geridönüş - Mom geridönüş
Law Gamma - Bege roket
Law pert - Bege pert (olacak)
Ağlak kadın (Rebecca) - ağlak kadın (Pudding)
Usopp'un oyuncakları kurtarışı ve o adamların ast tayfa oluşu- Sanji'nin Germa 66'yı kurtarışı (ast tayfa da olacaklar)
Luffy'nin g4'ü gösterişi - Luffy'nin g5'i gösterişi (?)
İşte tüm bu benzer belirtilerin aksine bir ilerleyiş söz konusu oldu ama bu ark. Her şey yolunda gitti, planlar tam takır ilerledi. Dandik bir fotoğrafla koskoca yonkou çöküyor. Bariz ters köşeye işaret ediyor bu da. Benim beklentim bu şekilde, bence inmeyecek ve inmemeli de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık