Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 861: Mükemmel Oyuncu

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardan adam olur da bu Okama Kraliçesi'nden adam olmaz. Ölse de kurtulsak. Şu tipe bakın ya.

Edit 1: Tam bir kız meslek önünde bekleyen abaza tipi.

Edit 2: Bu Smooty de her sayıda birini sıkıp suyunu içiyor. Ne iş anlamadım.

Big Mom'ın Carmel Ana'yı soran adama tepkisi ilginçti, anılarını bu denli saklamak istiyor oluşunun altında önemli bir sebep vardır muhtemelen,

Birde pastayı yapan elemanlar arasında da Bege'nin adamlarının olması diğer önemli noktaydı. Adamlar sadece kapıları kilitlemekle falan uğraşmadıysa büyük ihtimalle pastada bir şeyler çıkacak..

Big Mom'ın Carmel Ana'yı soran adama tepkisi ilginçti, anılarını bu denli saklamak istiyor oluşunun altında önemli bir sebep vardır muhtemelen,

Birde pastayı yapan elemanlar arasında da Bege'nin adamlarının olması diğer önemli noktaydı. Adamlar sadece kapıları kilitlemekle falan uğraşmadıysa büyük ihtimalle pastada bir şeyler çıkacak..
Luffy çıkmasın "Surprise M..F.." diye :D

Öyle bir bölüm geldi ki, artık 30 sayfa Sanji nefreti okuruz. Bölümde dolu 1-2 şey olsaydı bari.

Germa da yonkouya plan yaptı diye düşünenler var ama bu Germa gücü çapı, isteği belli bir örgüt, yonkou mekanında yonkouya müttefikleri varken nasıl çökecek? Germa planı falan bana yalan geliyor. Germa aslında klon koymuş, Mom'ın hazine odasını patlatıp gitmiş olarak çıkarsa gibi düşündüm de, amerikan filmi değil ya bu. Yerine oturmayan eksik bir şey var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık