Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 861: Mükemmel Oyuncu

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsan gibi korsan tanımını BB'den Alıp BM'ye veriyorum. :D Hazine gördü mü çıldıırıyor, istemediği bir şey oldu mu deliyor. çirkin,güçlü, kanunsuz, arkadan vuran, önden vuran, kimseyi takmayan, korsan şapkası bile olan korsan gibi korsan. 1 de eli kesilip kanca taksa tamamdır. :D

Hep beklenmedik şeyler oluyor. Carmel ana Jewelry Bonney çıkmasın :D Gerçi saçmasapan, tuhaf bir şekilde öldüğünü de düşünmüyor değilim.

Haha ulan Sanji. Kendini kaptırmış gibi gözüküyor ama zamanı geldiğinde üzerine düşeni yapacaktır. Bu arada resimdeki kişi Luffy'nin annesi çıkar demiştim ama tutmadı. :(

Bence odanın masaya kişileri oturusu güç ile alakalı . Kakaturi reis gibi oturmuş BM'in en güçlü komutanı bana o geldi.

Ceaser'ı adam etti mafya bozuntusu, şaklaban görüntüsü gitti. Onun dışında geçiş evresi tarzı bi bölümdü. Güzel güzel..

Bana mı öyle geliyor yoksa BM git gide tatlı, kawai Mama chan haline mi geliyor gözümde. Git gide şirin gösteriliyor kadın. Ani sinirlenmeleri, çocuk gibi hediye görünce sevinmeleri. Sonuçta ruh ruh meyvesi ile ruh hali de çok değişken oluyor Mom chan'ın. Hamile değilse tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık