Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri sonu armagedon savaşına kadar supernova'lara bir şey olmaması gerekiyor mantık gereği. Boşuna en kötü nesil denmiyor, yani Bege'ye bir şey olmayacak rahat olun, en fazla dayak yer Oruç gibi güzelce :)

Seri sonu armagedon savaşına kadar supernova'lara bir şey olmaması gerekiyor mantık gereği. Boşuna en kötü nesil denmiyor, yani Bege'ye bir şey olmayacak rahat olun, en fazla dayak yer Oruç gibi güzelce :)
Oda, el kadar bebeği olan adamı öldürür mü zaten? Forumun hatalı tahminlerinden birisi daha işte.

Plana dahil olmayan rastgele etmenler yüzünden oluşacak kaos ortamında Katakuri'nin k.hakisi işe yarayacak merak ediyorum :/ Gerçi adam olasılıkları görmüyor direk geleceği görüyor ama bilemedim be.

Pudding silahı çekerken Sanji'nin Pudding'den sıyrıldığı geleceği gören Katakuri tam o anda Sanji'ye saldıracak, plandan habersiz olan Reiju araya girecek. Reiju Pudding'e vuracak ama kendisi de yaralanacak. Pudding'in sildiği hafızalar geri dönecek. İchiji de direk Katakuri'ye girişecek. Kollarında ablasını ağır yaralı tutan Sanji rage mode'a geçecek. Bölümün sonu :D

Plana dahil olmayan rastgele etmenler yüzünden oluşacak kaos ortamında Katakuri'nin k.hakisi işe yarayacak merak ediyorum :/ Gerçi adam olasılıkları görmüyor direk geleceği görüyor ama bilemedim be.
Gereksiz düşünceleri eler veya istediği kişiye odaklanma olayı olur. Sıradan biri değil sonuçta ama senaryo gereği karmaşada odaklanamayabilirde.

Pudding silahı çekerken Sanji'nin Pudding'den sıyrıldığı geleceği gören Katakuri tam o anda Sanji'ye saldıracak, plandan habersiz olan Reiju araya girecek. Reiju Pudding'e vuracak ama kendisi de yaralanacak. Pudding'in sildiği hafızalar geri dönecek. İchiji de direk Katakuri'ye girişecek. Kollarında ablasını ağır yaralı tutan Sanji rage mode'a geçecek. Bölümün sonu :D
Yanlış seridesin :D

Katakuriyi Sanjinin indirecegi kesin gibi. Neden derseniz; K. Haki büyük bir avantaj kullanıcı için. Ancak rakibin ayak uydurabileceginden hızlı değilse. Bknz: Luffy ve Boa kardeşler. Geleceği görebilen adama karşı dövüşmek zor. Ancak, zamanın kendisi kadar hızlı birisi pek zorlanmaz.. Tahmin ettiğim gibi Sanjinin meyve gücü pika pika çıkarsa, Katakuri hareketlerini önceden görse bile ayak uyduramaz. O zaman gelsin ışık hızında tekmeler:bilmem:

Sanji'nin, Katakuri'yi indirme düşüncesi serinin dinamiklerine ters, hiç olmayacak bir şey :( Gerçekçi olalım pilis :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık