Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim mantığım değil bu? O kadar adam ne yapacak o arcta? Ekstra ayrı bir güç gelmediği sürece Marco, Kid, Drake falan varken Sanji bekler.
Farklı bir şekilde ayarlar. Atıyorum, Jozu savaşta ölmüştür, Vista tek kolludur. Marco'yu Wevıl, Neko'dan önce bulup öldürür. Kid+Law+Luffy vs Kaido olur, Drake vs Apoo falan. Belki daha güzeli Drake de Apoo da karşı tarafta olur, hepsi yancı olacak diye bir şey yok sonuçta. Shogun'un sağlam adamları olabilir. Killer gibi adamları oraya atarsın. Daha ilginci Killer falan ölmüş olabilir, yani Kid, Moria v2 olabilir.

Law+Drake +Luffy vs Kaido
Shogun vs Zoro
King vs Sanji
Queen vs Jinbe
Jack vs Neko+Inu
Dört vs Pedro
Bes vs Franky
Vs diye gider. Shogun tarafına da bizim ast tayfaları salarsın. Cavendish, Sai, Barto sağlam adamlar.

Bu arc Mom düşerse Luffy yonko olarak anılır muhtemelen. Mom'un düşmesi demek, en güçlü dördüncü ekip bizimkiler demek. Bölgelerimiz olacak demek, büyük bir kadromuz da var. Her şey hazır. Yani Kaido savaşı iki yonko savaşı olabilir. Tabii yonkolar arasında fark olduğu, Kaido teke tekte yener denildiği için Luffy yardım alabilir. Yonko olmasa dahi üstte saydığım gibi olur bence.

Katakuriden gizlenebileceği başka yer düşünemedim. Ufak ve dipte köşede olursa belki kaçar radardan.
İşte ben de özellikle bu bölümden sonra dedim ki bu Luffy Bege'in dışında bir yerde hayatta saklanamaz, direkt fark ederler. Hem direkt göz önünde olsa pat diye ortaya da atlamaz, silahı falan görebilir bence. Mantık Bege'in içi diyor, ama Bege'in içi o kadar mantıklı ki Luffy'nin sürpriz anlayışına uymuyor.

Farklı bir şekilde ayarlar. Atıyorum, Jozu savaşta ölmüştür, Vista tek kolludur. Marco'yu Wevıl, Neko'dan önce bulup öldürür. Kid+Law+Luffy vs Kaido olur, Drake vs Apoo falan. Belki daha güzeli Drake de Apoo da karşı tarafta olur, hepsi yancı olacak diye bir şey yok sonuçta. Shogun'un sağlam adamları olabilir. Killer gibi adamları oraya atarsın. Daha ilginci Killer falan ölmüş olabilir, yani Kid, Moria v2 olabilir.

Law+Drake +Luffy vs Kaido
Shogun vs Zoro
King vs Sanji
Queen vs Jinbe
Jack vs Neko+Inu
Dört vs Pedro
Bes vs Franky
Vs diye gider. Shogun tarafına da bizim ast tayfaları salarsın. Cavendish, Sai, Barto sağlam adamlar.

Bu arc Mom düşerse Luffy yonko olarak anılır muhtemelen. Mom'un düşmesi demek, en güçlü dördüncü ekip bizimkiler demek. Bölgelerimiz olacak demek, büyük bir kadromuz da var. Her şey hazır. Yani Kaido savaşı iki yonko savaşı olabilir. Tabii yonkolar arasında fark olduğu, Kaido teke tekte yener denildiği için Luffy yardım alabilir. Yonko olmasa dahi üstte saydığım gibi olur bence.
Bu ne güzel yorumdur yarabbi.. Seni tanımak istiyorum yiğidim.. Beni mutlaka ara..

sanji'nin bu arc güç konusunda kendisini kanıtlaması lazım.çift sayfalık bir saldırı çizmesi lazım mangakanın.damatlığı beyaz ve koka yaptığında okuyucular kendi gözleriyle görür diye düşünüyorum.vergo misali.reiju'nun fedakarlık yapıp sanji'nin berserker moda geçmesini çok isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık