Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu mangaka diğerlerinden farklı ya.. her kültüre açık ve orjinal çizimler hikayeler isimler.. ümit bile var ne olsun..

Crackerden sonra yeni bir yetenekli daha çıktı. İlk defa böyle karanlık yayan mı dersin uğursuz mu dersin neyse öyle bir karakter görüyorum galiba op de. Yorum atmaya değer bir herif. Yasuoya benziyor biraz. Özellikle yasuonun vahşi batı skinini düşününce. Smoothie de gitsin barmenlik yapsın.

Bölüm iyiydi genel olarak bir sürü yeni karakter olan bölümleri hep severim zaten. Dogtooth mu demekmiş nişasta diyorlardı hani. :( Translate kata yazdım nasıl kuri yazdım kestane diye çeviriyor türkçeye. :(
Neyse Smothienin volkan 100 kişi öldüren kız ve zürafayı koyup suyunu misafirlere ikram etmesi güzeldi. :D Smothie ile Katakuri benzer tarz giyinmişler arkadaşın birinin dediği gibi aynı babadan olabilirler. Geleceği görmesine gelince kendisi ile alakalı olmayan bir şeyi görebilmesi şuana kadar gösterilmeyen bir şeydi k.hakinin farklı bir kullanımı bununki. Zaten Cracker'da da farklı bir güç vardı. Luffy haki değil falan demişti bakalım merak ettirdi. Umit iyi Umiti sevdim. :D Yeraltı patronları daha bu kadar değildir sanırım sonradan gösterir bence.

Big mom da canavar üçlüsünü gördük sonunda tamamen :) katakuri-smoothie ve craker. Bu arada craker olacak mı düğünde yoksa oda yenildi diye 4. adam gibi dışlandı mı? Bu arada katakurinin gözlem hakisiyle geleceği görebildiğimi yazıyor ben mi yanlış anladım?

Katakuri adamı jelibon fırlatarak öldürüyor bu arada. Bunu fiziksel gücünün hayvanatlığına mı yormalıyız yoksa jelibon meyvesi falan mı çıkacak?

Crackerden sonra yeni bir yetenekli daha çıktı. İlk defa böyle karanlık yayan mı dersin uğursuz mu dersin neyse öyle bir karakter görüyorum galiba op de. Yorum atmaya değer bir herif. Yasuoya benziyor biraz. Özellikle yasuonun vahşi batı skinini düşününce. Smoothie de gitsin barmenlik yapsın.
Smoothie'nin meyvesi de oldukça ürkütücü bence. Farklı yetenekleri de vardır illa ki, 932 milyonu hafife almamak lazım.

Bölüm iyiydi genel olarak bir sürü yeni karakter olan bölümleri hep severim zaten. Dogtooth mu demekmiş nişasta diyorlardı hani. :( Translate kata yazdım nasıl kuri yazdım kestane diye çeviriyor türkçeye. :(
Neyse Smothienin volkan 100 kişi öldüren kız ve zürafayı koyup suyunu misafirlere ikram etmesi güzeldi. :D Smothie ile Katakuri benzer tarz giyinmişler arkadaşın birinin dediği gibi aynı babadan olabilirler. Geleceği görmesine gelince kendisi ile alakalı olmayan bir şeyi görebilmesi şuana kadar gösterilmeyen bir şeydi k.hakinin farklı bir kullanımı bununki. Zaten Cracker'da da farklı bir güç vardı. Luffy haki değil falan demişti bakalım merak ettirdi. Umit iyi Umiti sevdim. :D Yeraltı patronları daha bu kadar değildir sanırım sonradan gösterir bence.
Katakuri yaz bide bir çiçek adından esinlenip koymuş.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Erythronium_japonicum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık