Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi buradan kaçtılar, peki o kadar tehdit ne olacak? Ana'nın çay partisine gelmeyenleri anlattılar da onu bozanlara ne yapacağını anlatmadılar mı? Bu kadın ilk iş gidip BAA'yı yok etmeyecek mi?
Dimi ama doğru söylüyorsun onlara ne olacak.Bm luffy tarafından yenilmese de impel down yolcusu olduğunu görürsek şaşırmam.Law'un dediği gibi dişliler de parçalanmış olur.

BigMom'u ancak Voltran oluşturarak indirirler.
Bu kadın Yonkou sinirlendiği zaman ortada büyük bir kan gölü oluşur.

Zaten öfkesi bile yetiyor düşmana.

İpini çekecekler zaten. Sadece bizimkiler yapmayacak o işi.
İlk yonkouyu indirmek Luffy'ye yakışır bence. Sabo seni değiştirmiş. İki lufy avatarı yap kendine gel.
Dimi ama doğru söylüyorsun onlara ne olacak.Bm luffy tarafından yenilmese de impel down yolcusu olduğunu görürsek şaşırmam.Law'un dediği gibi dişliler de parçalanmış olur.
Okama tarafını Zeff başkanı falan geçtim ama Jinbei açık ihanet yapmış oluyor, bu kadar salak değildir herhalde, BAA için Ana ile anlaşan adam bunu nasıl es geçer. 3 kişi için kendi ırkını riske atıyor.

İlk yonkouyu indirmek Luffy'ye yakışır bence. Sabo seni değiştirmiş. İki lufy avatarı yap kendine gel.

Okama tarafını Zeff başkanı falan geçtim ama Jinbei açık ihanet yapmış oluyor, bu kadar salak değildir herhalde, BAA için Ana ile anlaşan adam bunu nasıl es geçer. 3 kişi için kendi ırkını riske atıyor.
İyi hatırlattın öyle bir durum da var.Ya jinbei bizimkiler için bunları bir kenara attı yada aklında birşeyler var.Sırf bu yüzden luffyle dövüşen adam bunu umursamaz mı bilemiyorum ama umursamamış olabilir luffy bu.Planı da bence yoktur olan balıkadam adasına olacak.Orayı yıkacak Mom.Sonra Luffy kaido arctan sonra anayı indirmeye gidecek gibi.

@Daredewill
Yakışmaya yakışır da karşılarında çapulcunun teki yok ki. Kaido'ya yapılan hazırlığı görüyoruz. Müttefik yığılacak o adaya.

Bir de Germa öldüğünde Sanji'nin sevdiklerini tehdit eden kimse kalmıyor. Reiju da böyle söylemişti zaten.

Forumun keskin fikirleri başına bela açıyor her zaman. İki taraf için de konuşuyorum.

Şuana kadar her bölüm öncesi mangada olan şeyleri yazsam forumda linç edilirdim ne diyon la sen diye.

Oda hikayeyi Luffy'ler indirecek şeklinde yazdıysa bir yolunu bulur. Başkası indirecek şeklinde yazdıysa da yolunu bulur. Kaçıp giderler olarak yaptıysa da bir yolunu bulur.

Biz de afiyetle yeriz her zamanki gibi. TArtışmalar ise hiç bitmez. Mantık hataları da aynı şekilde hiç bitmez.

Hadi buradan kaçtılar, peki o kadar tehdit ne olacak? Ana'nın çay partisine gelmeyenleri anlattılar da onu bozanlara ne yapacağını anlatmadılar mı? Bu kadın ilk iş gidip BAA'yı yok etmeyecek mi?
Mama düşecek zaten her türlü. Ya kendi adasında ya da BAA'nda. Yani iş balıkların adasına da taşınabilir. Ki öyle olmadı da muhtemel bir yandan.

Ya jinbei bizimkiler için bunları bir kenara attı yada aklında birşeyler var
Kapak fotoğraflarında Jinbei Pone bulmuştu. Linlin'in karşısından bu Pone sayesinde kurtulmuş olabilir. BAA'da herşeyi tutturan kehanetçi kadın Luffy bu adayı yok edecek demişti. Bu arcta yaşananlar BAA'yı yok edecek derecede bahane barındırıyor. Bunun çoğu da Luffy yüzünden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık