Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahahahahah ne oldu şimdi :D
İlginç, anlayan beni de aydınlatsın bir canlı nasıl uyanıpta uyamaya devam edebilir, hemde kaç kez lolololo :fool:
Sinek sanıp başından savıyor devamlı.

Şu kapak isteklerine de hayranım. Corazon patates pişirirken üstüne düşen yaprakların tutuşmasına endişelenen Law'ı nasıl düşünüp de istek olarak yolluyorlar merak ediyorum.

Bobbin de hipnoz meyvesi var sanırım, ondan kafasını da bir sağa bir sola eş zamanlı olarak sallıyor. Sarkaç gibi düşünün. Ayrıca Pudding Bm'nin anılarını silmiş diyen arkadaşlar vardı. Bobbin'in meyvesini görünce bu ihtimal de arttı.

Bölüm hakkındaki yorumum tam olarak bu.

Onun dışında Big Mom'un uyurken taktığı şapka bir harika.

Bigmom'ın k.hakisi yeterli gözüküyor. Uykusunda bizimkileri farkediyor ama sinek zannediyor :/
Yani Wb'nin Mf'de Squardo'dan kılıç yemiş halinden fazla k.hakisi var. Ace'i teklediği zamanları anımsattı biraz.

Çizimler efsane ya Namilerin çizimleri komik olmuş. Onu geçtim o şapka ne lan öyle kılıç falan çekiyor. Big Mam da ne uyurmuş abi yanındakiler de dahil aldılar ya Brook u :D Luffy the mummy olmuş kıyamam :(

Sinek sanıp başından savıyor devamlı.

Şu kapak isteklerine de hayranım. Corazon patates pişirirken üstüne düşen yaprakların tutuşmasına endişelenen Law'ı nasıl düşünüp de istek olarak yolluyorlar merak ediyorum.
dimi dimi istekler harbi şahane :D

neyse en azından k. hakisi sağlammış ama olmaz uyanır insan dediğin o hengamaye, hele son saldırıdan sonra nasıl hala öyle malak gibi yatıyor bu kadın hala anlamış değilim. ne uykuymuş be :(

bu arada Jinbei yine iş başında bu 2 etti :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık