Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ve Luffy nasıl buluşucak ağlaşıp sarılmasalar bari.Tamago kadar saçma bi yonkou adamı görmedim.Bobbin nerde Bence Bobbin komutan olmalıydı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamago'nun güzel ve yaratıcı bir meyvesi var bence.

Adamın yumurtayı kırıyorsun içindeki sıvı evrimlesip civciv oluyor birdahakine kesiyorsun tavuğa dönüşüyor.(burası biraz sıkıntı direk tavuk olsa belki )

Zaten tavuk hali bayağı güçlü bir şövalyeymiş.

BM, Puding'in 3. gözünü bilmiyor yani. Puding belli ki iş karıştırıyor arkasından. Bu teoride bahsı geçen Lola olayı doğru çıkabilir. Onu geçtim Puding iyi niyetli bile çıkabilir yau.
Sanji'nin düşüşü tescillendi gözümde bu bölüm. Daha da toparlayamaz, zor.

İşin kötüsü Sanji geri dönemem Luffy diyor bir de. İlla kafana vurması mı gerekiyor Luffy'nin? Yeter artık olm kendine gel lan.

-Luffy: Sanji! Hala senden duymadım. Bana yemek yapmak istediğini söyle!!
-Sanji: İstiyorum!!! Beni de yanında götür!!

İlla şu sahne mi yaşansın arkadaş? :(
Geri dönemem demiyor. "Artık bu işin geri dönüşü yok" diyor. Yani kendinden değil, olaylardan bahsediyor.

çok boş bölüm.. sakız gibi uzatıyor bayıyor bir yerden sonra. sanji de malın teki zoro haklıymış defolsun gitsin derken.

Geri dönemem demiyor. "Artık bu işin geri dönüşü yok" diyor. Yani kendinden değil, olaylardan bahsediyor.
Tekrar baktım da dediğin gibiymiş. Gerçi o sözünden de biraz benzer anlam çıkıyor gibi ama bakalım artık. Sanki yaptıklarımdan sonra eskisi gibi olamayız dermiş gibi geldi bana.

BM, Puding'in 3. gözünü bilmiyor yani. Puding belli ki iş karıştırıyor arkasından. Bu teoride bahsı geçen Lola olayı doğru çıkabilir. Onu geçtim Puding iyi niyetli bile çıkabilir yau.
Sanji'nin düşüşü tescillendi gözümde bu bölüm. Daha da toparlayamaz, zor.
3.gözünü biliyordur ya, sadece o göze özel gücünü soruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık