Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevdim bu bölümü. Roger her şeyin sesini duyduğu için okuyabilmiş. Bizimkiler gibi kopya çıkarmamış. Luffy de okuyacak da fırsatını bulamadı bir türlü. Gerçi okusa da bir şey anlamaz. :/ Neyse Bigmom'ın elinde de okumak için bir koz varmış ama ne olduğunu bilmiyoruz. Brook sahneleri ise komediydi resmen. :D

@Daredewill Senin davşan yetenekli çıktı. Ne de güzel çizmiş bizimkileri öyle. :/

Luffy de düştü düşecek. Sözleşilen yere gidemeden tekrar yakalanmasa bari. :S

Edit: Mom'ın elindeki koz Pudding çıkacak büyük ihtimalle.

Sevdim bu bölümü. Roger her şeyin sesini duyduğu için okuyabilmiş. Bizimkiler gibi kopya çıkarmamış. Luffy de okuyacak da fırsatını bulamadı bir türlü. Gerçi okusa da bir şey anlamaz. :/ Neyse Bigmom'ın elinde de okumak için bir koz varmış ama ne olduğunu bilmiyoruz. Brook sahneleri ise komediydi resmen. :D

@Daredewill Senin davşan yetenekli çıktı. Ne de güzel çizmiş bizimkileri öyle. :/

Luffy de düştü düşecek. Sözleşilen yere gidemeden tekrar yakalanmasa bari. :S
Luffy bu Pone taşlarını duyma olayını Wano arcda birinden öğrenir artık.Orada pone taşlarını yazanların soyundan gelen birileri vardır mutlaka...

Big Mom Brooke için sen benim doğal düşmanımsin beni yenebilecek diyor yanlış gormediysem baya ilginç

Luffy bu Pone taşlarını duyma olayını Wano arcda birinden öğrenir artık.Orada pone taşlarını yazanların soyundan gelen birileri vardır mutlaka...
Öğrenmelik bir durum yok. Luffy'de zaten Roger gibi her şeyin sesini duyma yeteneği var. Wano'dakiler alfabeyi biliyor, duymayla bir alakaları yok. Gerçi alfabeyi bilen kimse kalmadı. Oden son kişiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık