Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brezilya dizisi tadınamı ilerliyor desem, Türk pembe dizisi tadındamı ilerliyor desem ne desem
Yonkonun en zayıf halkasının Big Mom olduğunu düşünüyordum hep, kadın olduğundan ötürü galiba:p
Bilmiyorum ya??? geçiş arc.larındaki bosslar neysede burnumuzun dibine dibine sokuldu Big Mom ama nedense tayfası bende çöplük hissi uyandırdı.
Yonko hariç bizim tayfa bu adamları yer bence
Tüm bunları sadece Reijunun sahte kelepçe takmasından çıkardım açıkçası
Kimseye farkettirmeden o kelepçeleri takmış olması bana koca Yonko ve tayfasında zafiyet olduğunu gösterdi.
Nope. Zeff'i tutan kişiler de Germa, kelepçeyi takan da Germa. BM'nin olayla bir alakası yok. Sadece anahtarı ona vermişler. BM'nin istediği zaten Germa. Sanji umrunda değil. Konu ile de bizzat ilgilenmek yerine Germa'yı ilgilendirmiş. Bm ile bir alakası yok yani ortada bir zafiyet de yok.

Ölürdü. Bu sonuca varabildigin noktayı göremedim.
Reiju diyor işte sana Mom'un garezi yok bizi öldürür sen git burdan hatta herşey tamam başka bi sebebin var mı adada kalman için diye soruda soruyor. Başka sebep Luffy'nin adada olması eğer Luffy adada olmasa basar gider Reiju'nun dediği gibi... Bak mangada söylenmiş bunlar ben söylemiyorum ona göre :D

Reiju diyor işte sana Mom'un garezi yok bizi öldürür sen git burdan hatta herşey tamam başka bi sebebin var mı adada kalman için diye soruda soruyor. Başka sebep Luffy'nin adada olması eğer Luffy adada olmasa basar gider Reiju'nun dediği gibi... Bak mangada söylenmiş bunlar ben söylemiyorum ona göre :D
Sanji gene bırakıp gitmez. Ha olur da bırakıp giderse zaten Luffy'nin işine gelmiş olur. Oraya gelme amacı Sanji idi zaten. Sanji gelmediği için Bigmom'ın gazabıyla uğraşmak zorunda kalacak Luffy.

Sanji gene bırakıp gitmez. Ha olur da bırakıp giderse zaten Luffy'nin işine gelmiş olur. Oraya gelme amacı Sanji idi zaten. Sanji gelmediği için Bigmom'ın gazabıyla uğraşmak zorunda kalacak Luffy.
Kız hem Zef'in, Germa ailesi ölünce kurtulacağını söylüyor hem Sanji'nin geçmişini ve kıymetini söylüyor ve artı Reiju kendisinin ölümüne bile kılıfını buluyor. Sanji tek başına olsa belki Reiju'yu alır beraber kaçarlardı ama kaçarlardı ordan ikili veya kendisi yani Sanji kendi başına bu adadan çok daha rahat çıkacaktı eğer Luffy olmasaydı ama şimdi Luffy olduğu için Bigmom muhtemelen gidici, Luffy gidici olmayacağından :bilmem:
Sanji akıllı adam Zoro ve Luffy belki Sanji'nin yerinde olsa gitmezdi ama Sanji muhtemelen ablasını alır sırtına beraber kaçarlardı rahat rahat.

Puding' te herkesi öldüreceğiz diyor tüm Vinsmokeları 6 kişi demişti.

Bir ara "bölümde Sanji yok, oyum çok kötüye" diyenler vardı. :D Şimdi her bölümde Sanjiyi görüyoruz. :(

Sanji kesinlikle gitmeyecek. Bu zamana kadar hep sanjiyi savundum haklıdır dedim hata yaptı ama dönüşü büyük olacak dedim. Ama eğer şuanda Germayı bırakıp gitmezse tamamen haksız bulacağım. Şimdiye kadar Sanjiyi savunan herkes ellerini ve Zeffi gerekçe gösterdi. Peki şimdi ne oldu, Reiju varmiş. Sanjinin bu kararı çok önemli. Kendisini çöp olarak gören pislik ailesini mi kurtarmayı seçecek yoksa herşey düzelmişken fırsat bu fırsat deyip Nami ve Luffyide tehlikeye atmadan tüyecekmi.

Kız hem Zef'in ailesi ölünce kurtulacağını söylüyor hem Sanji'nin geçmişini ve kıymetini söylüyor ve artı Reiju kendisinin ölümüne bile kılıfını buluyor. Sanji tek başına olsa belki Reiju'yu alır beraber kaçarlardı ama kaçarlardı ordan ikili veya kendisi yani Sanji kendi başına bu adadan çok daha rahat çıkacaktı eğer Luffy olmasaydı ama şimdi Luffy olduğu için Bigmom muhtemelen gidici, Luffy gidici olmayacağından :bilmem:
Sanji akıllı adam Zoro ve Luffy belki Sanji'nin yerinde olsa gitmezdi ama Sanji muhtemelen ablasını alır sırtına beraber kaçarlardı rahat rahat.
Ben de diyorum ki Luffy Sanji'nin kaçmasına engel değil. Luffy zaten kurtulmuş durumda. Kendi başına oradan çıkıp gidebilir.

Sanji'ye gelirsek dediğin gibi kendi başına adadan çıkabilirmiş. Kelepçe sahte ve Zeff'i tehdit eden Germa yarın ölmüş olacak. Sanji'yi bağlayan bir şey kalmıyor doğal olarak.

1-2 bölümden iletişime geçerler zaten. Sanji hadi gidelim dediği anda Luffy "Yok madem buraya geldim O Bigmom'ı indirmeden gitmem." diyecek değil. :/ Lakin Sanji gidelim diyemeyecek muhtemelen. Senaryoyu oluşturur Oda bir şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık