Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks, Ananas'ı alsa tamamdı o iş. :(
Shanks'ın KK olma derdi yok bence gerçi tayfası ne düşünüyor bu konuda bilmiyorum. Arada götürüyordur belki bakın çocuklar burası böyle bir yer. :(
Anlamıyorumki zaten kimsenin gidemediği bir yerse Raftel oraya gidenden kimin haberi oluyor.Biri çıksa ben gittim gördüm çok güzel seneyede gelcez ailecek dese inanıyomu herkes.Yoksa oraya özel birşey var onu getiriyo ordan mı inanıyolar.Roger gitmiş.EE kim biliyo ? Tayfası.Ne malum yalan söylemedikleri :D Buggy çıksa her hafta gidiyom ben oraya hatta evimde orda dese ne dicekler inanacaklar mı :D

Oda, şans faktörünü çok seviyor. Jinbe ile Luffy nin BAA dan sonraki konuşmasında Luffy:"İşleri şansa bırakmayı severim." Demişti... Karasakal plan ile hareket edip Ace yerine Luffy'yi yakalamış olsaydı yonkou olmak için Beyazsakal'ın ecelini beklemek zorunda kalırdı. Burada Linlin düşecek olsa şans ve talih faktörü ve Sanji'nin acı faktörü çok büyük rol oynayacak... Wano arkını işleyeceğiz denmeseydi, kesinlikle düşecek derdim her şey çok karışık. Hasırşapka'nın sevdiği rüzgarlar bunlar. Ama Doffy ye yaklaşık 100 bölüm ayırıp ,Linlin e 40-50 bölüm ayıracak olması garip geliyor. Doffy de Yeni Dünya' daki müttefik yatırımı yaptığı için uzadı. Bir nebze karşılaştırma hamdikaplı olabilir. Bir arkadaş gerilerde bir yorum yapmış. Hajrudin'in gelebileceğine dair. Ben de mutlaka geleceğine inanıyorum. 10 kişilik bir dev grubu ile hem de. Çünkü, Linlin'e Luffy'nin demir leblebi olduğunu gösterebileceği bir yöntem olacaktır. Böyle bir yatırım boşuna olamaz...

Bu arc İd'ye benzer çizerse arc sonlarına doğru Bm büyük darbe yer zayıflamış olan Bm'ye son darbeyi başkası vurur.

Bu arc İd'ye benzer çizerse arc sonlarına doğru Bm büyük darbe yer zayıflamış olan Bm'ye son darbeyi başkası vurur.
ID gibi olursa o zaman direkt koysun karasakalı karşısına tam olsun. Sonra bu dikkatsizlik edip zor duruma düşsün tayfası da hep beraber Momı indirip Teachi kurtarsın. :( MF ile de benzer yönü olur böylece.
Bu sefer de Mom ben senin evladınım deyip oyalayamaz ama olsun tecrübe kazandı nasılsa.

Bm güçlü ama bu güç WB ya da Kaido nun sahip olduğu türden değil.Kadının hayvani bir istihbarat ağı var tüm dünyada.Aşiret gibi çocuk,gein,damat sayesinde zibilyon tane yandaşı var.Tayfası bireysel güç olarak güçsüz görünüyor evet.Ama aşırı yetenekliler.Belki BM güç yerine işlevsellik arıyordur.Birde başka bir yonkou böyle tek yakalasa her türlü alırda ana kek adasına gelene kadar kan alırlar ondan.Luffy kolaycana girdi diye böyle bu.Sanıyorumki BM tayfasındaki tek hakiki güç BM'ın kendisi.Güçlü adamlarda var ama kabul edelim en kötüsünden Jack gelse Crakeri yermi akşamamı saklar napar bilemedim :D Ama işte Jack Crakerin yanına yaklaşabilirmi sorun orda.Sahada 1vs1 de BM korsanları hiç bir yonkou tayfasını alamaz yoksa.
Tam yazmaya başlayacaktım senin yorumu gördüm , yazmama gerek kalmadı aklımda ne varsa söylemişsin

+1

Arkadaşlar cidden şuan Sanji'nin Puding hakkındaki gerçekleri öğrendiği haldeyim ;((((((.... Kendine yalandan bir umut inşaa etmek ne kadar kötü bir duyguymuş ;(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık