Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Furthermore, it was also revealed that we would see Sanji’s voice actor Hiroaki Hirata make his comeback next year and that the manga would be revealing Sanji’s origin story (to be more precise: “his birth,” was indicated at the event in Japanese) in 2016! Will we finally know the meaning behind that Sanji wanted poster?! The year of Sanji is upon us!"

"The staff and Eiichiro Oda assured fans that Sanji will return in 2016 with an origin story. Sanji's voice actorHiroaki Hirata will also return."

İki farklı yerden aldım. Gayet söylenildiği gibi anlatılmış işte. Bekleyen herkes başka şeyler bekledi. Kendiliğinden farklı çıkarımlar yaptı. Oysa tam da söylenildiği gibi oldu. 2016 yılı içinde Sanji'ye dair şeyleri öğrendik.

Şu Sanji yılı muhabbeti bitebilir mi artık? :(

Cracker Vista kadar bile yoksa ölsün bı zahmet.

Jozudan bile güçlü gerçi bana göre. Bu kadar da gömmeyin.

Vinsmoke ailesinde Sanji ve İchiji sağlam. Diğerleri o kadar değil. Reiju'nun yeteneği daha ön planda bence. Ama douriki anlamında İchiji ve Sanji kadar çıkmasına ihtimal vermiyorum. Sanji p-up alırsa İchiji'yi de geçer zaten.

Bi' 20-25 bölümdür dikkatle takip edemiyorum seriyi ama;

Mama, Katakuri, Bobbin, Smoothie, Mont Dor, Prospero, Puding ve Galette var herhalde şimdilik. Epey sağlam.

Karşılık olarak;

Luffy, Sanji, Jinbe, Pedro, İch, Ni, Yon ve Reiju kardeşler ile baba Judge, Bege, Sezar, Brook, canına yandımın davşanı, Chopper ve Nami var. Şu ekip hiç değilse Mama'nın tüm komutanlarını yer beyler. Bir savaş çıksa en iyi ihtimalle Mama komutanlarını kaybetmiş bir şekilde tek başına kalır. Ee yonkou dediğimiz şey bir oluşum. Komutanları gittikten sonra mangaka Mama'yı da bir şekilde ortadan kaldırır :good:

Edit: Eyvallah @Rob Lucci. Düzelttim şimdi.

Son düzenleme:
Herkes Momun öfkesine vurgu yapıyor. Düğün günü o olaylardan sonra(pastanın patlaması ve sanjinin tavrı) Ortalığı kontrolsüz bir şekilde yok edecek gibi duruyor. O sırada bizimkiler canını zor kurtaracak.
Yinede Luffyden Sanjinin getirdiği yemeği yedikten sonra şov beklemek çokta saçma sayılmaz. Sanji ise banko şov yapacak zaten. Tahminim o yüzden Momun tüm tayfasının yenileceği fakat öfkelendiği zaman ortalığı kontrolsüz bir şekilde yok edeceği üzerine.

Katukiri denildiği gibi en güçlü Bm'nin çocuğuysa tek başına Luffy dahil herkesi oraya gömer.

Edit: Biraz fazla oldu galiba :/

Gerçi tek gücünden emin olmadığım kişi Judge eğer bu adam Jinbei ayarı filan çıkarsa Katukiri tek başına yeter.

Vinsmoke ailesinde Sanji ve İchiji sağlam. Diğerleri o kadar değil. Reiju'nun yeteneği daha ön planda bence. Ama douriki anlamında İchiji ve Sanji kadar çıkmasına ihtimal vermiyorum. Sanji p-up alırsa İchiji'yi de geçer zaten.

Bi' 20-25 bölümdür dikkatle takip edemiyorum seriyi ama;

Mama, Katakuri, Bobbin, Smoothie, Opera, Galette var herhalde şimdilik. Epey sağlam.

Karşılık olarak;

Luffy, Sanji, Jinbe, Pedro, İch, Ni, Yon ve Reiju kardeşler ile baba Judge, Sezar, Brook, canına yandımın davşanı, Chopper ve Nami var. Şu ekip hiç değilse Mama'nın tüm komutanlarını yer beyler. Bir savaş çıksa en iyi ihtimalle Mama komutanlarını kaybetmiş bir şekilde tek başına kalır. Ee yonkou dediğimiz şey bir oluşum. Komutanları gittikten sonra mangaka Mama'yı da bir şekilde ortadan kaldırır :good:
Mont Dor,Amande,Prospero,Puding var saymadığın Opera ise tek yedi.
Bizim tarafta ise Bege var koskoca unutma onuda.

Zaten şu an Bigmom'a rakip olabilecek olası 2 kişi var. Judge ve Luffy.
Luffy'nin g4 süresi var Judge'de ne kadar güçlü çıkar oda belli değil en fazla Yami Teach kadar güçlü çıkar bana kalırsa ki iyi onun açısından.

Katukiri hadi bilemedim Katukiri ve Smothie ikilisi oradaki herkesi süpürür atar.

@Densetsu no Samurai iyi güzel diyorsunda hocam bizim taraftakilerde kalbur üstü bi Luffy var. Diğerleri Mamanın çıkaracağı fırtınada yok olur :/ Bege falan Nekodan tırsan adam Mamaya çapı yetmez zaten.
Yok yahu ne yaptın ? :) P-up almış bir Sanji, 400 milyonluk adamla dövüşen bir adamın övgüsüne muhatap olmuş Jinbe, Visnmoke'ların tahmini en güçlü üyesi (şimdilik) İchi, Niji, Judge.. Bunlar boş adam mı ? :hoo:

Mama karşısında düşünme. Komutanlar karşısında düşün. Zaten sayısal olarak fazla oldukları için sağlam komutanlarla tek başlarına dövüşme gibi bir zorunlulukları yok. Öte yandan tek başına ordu olan Bege var. Bu adam Mom'ın çöplerini temizler en kötü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık