Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kafesten çıksın bu arc boss vs tüm ada değil, Luffy vs tüm ada olsa ne yazar. Deli oğlanın önünde kimse duramaz artık. Beni inandırdı kendine. :)

Dragon Luffy'yi kurtarınca kimse öyle demiyordu ama, bence Luffy'nin öfkesi tetikledi. Luffy kzınca h. haki patlatıyordu şimdi bilinçli kullanıyor ve kızdı daha büyük etki yapması doğal.

//Bu arada Carrot en az 190 milyon ödül alır bu arc. 120 demiştim az söylemişim.//
h.hakiden öyle bir beklentim var ki böyle sadece kızdığında bile etrafındaki dağların taşların binaların paramparça olmasını istiyorum böyle insanlar ellerinde olmadan diz çöksün baskıya dayanamayıp falan filan :D

Yıldırım olayı Sanji ile de alakalı olabilir. Sarı şimşek Sanji :D
Bölüm çıkmadan 1 saat önce h. haki çıkar diyordum Sanji'de ama yok sanmam artık. Bu kadar çöküşe çıkmadıysa daha da çıkmaz. H. haki hep bir çaresiz durumda patlama olarak çıktı, daha ne kadar çaresiz olacakta açacak bu çocuk?
h.hakiden öyle bir beklentim var ki böyle sadece kızdığında bile etrafındaki dağların taşların binaların paramparça olmasını istiyorum böyle insanlar ellerinde olmadan diz çöksün baskıya dayanamayıp falan filan :D
Onu bende istiyorum zaten uyanış ta h. haki ile oluyorsa tadından yenmez. Belki uyanış yapar bilinçsiz ve her yer lastik olur. Tüm adayı dağıtır.

Carrot'ları sayıyor musun hala.

Bölüm çıkmadan 1 saat önce h. haki çıkar diyordum Sanji'de ama yok sanmam artık. Bu kadar çöküşe çıkmadıysa daha da çıkmaz. H. haki hep bir çaresiz durumda patlama olarak çıktı, daha ne kadar çaresiz olacakta açacak bu çocuk?

Onu bende istiyorum zaten uyanış ta h. haki ile oluyorsa tadından yenmez. Belki uyanış yapar bilinçsiz ve her yer lastik olur. Tüm adayı dağıtır.

Carrot'ları sayıyor musun hala.
H.Haki ile uyanışın bağının olduğunu sanmıyorum. Chopper ve ID'deki Zoanlar bunun göstergesi. Oda sıvamazsa tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık