Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom'ın Tamagoyu şimdiye kadar yememesi oldukça şaşırtıcı. Belki de yiyordur. Tavuk gibi her gün içinden 1 yumurta akı çıksa Linline kahvaltı niyetine :(

üşengeçada..

Herkese öyle davraniyor demişler. Gerçek yüzünü göstermiyor, Big Mom dışında kimse bilmiyor yani.
ama flashback i hatırlayan kendisiydi pudingin.madem kötü bişey yapacak lolanın kaçması neden aklına gelsinki. oda bence bişeyler daha saklıyor puding için

Pedro elektrikle sahanda yumurta pişirecek belli ama sonra ne olur onu bilemedim. Zira etrafı sarılı. Zaten yıllar önce de gözünü almış Tamagonun. Kendi gözünü de kendi çıkarmış. Zamanında daha güçlü olduğu açık sanki.
Not: Zeff, Fuji, Pedro, Luffy, Kyros, Zoro. Kendini kesmek, gözünü falan çıkarmak resmen geleneksel oldu yahu. Aynı durumu bundan sonra da sürekli kullanırsa okuyucudaki etkisi azalır.

Pedro elektrikle sahanda yumurta pişirecek belli ama sonra ne olur onu bilemedim. Zira etrafı sarılı. Zaten yıllar önce de gözünü almış Tamagonun. Kendi gözünü de kendi çıkarmış.
Not: Zeff, Fuji, Pedro, Luffy, Kyros, Zoro. Kendini kesmek, gözünü falan çıkarmak resmen geleneksel oldu yahu. Aynı durumu bundan sonra da sürekli kullanırsa okuyucudaki etkisi azalır.
Yaşamak, yaşatmak vb. durumlar için kendi parçalarından vazgeçiyorlar bu gayet onurlu bir davranış. Etkisini kaybedeceğini sanmam. :/

Yaşamak, yaşatmak vb. durumlar için kendi parçalarından vazgeçiyorlar bu gayet onurlu bir davranış. Etkisini kaybedeceğini sanmam. :/
Bu konuda katılıyorum, büyük bi cesaret örneği aynı zamanda. Ama aynı bölümde iki tane olunca ve tekrarlanınca bilemedim. Elbette etkisi olur ama olağan bi şey olursa azalır o etki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık