Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü sevdim ben. Filolar, Marcolar, felanlar, filanlar bekleyenler için tatmin edici bir bölüm olmamış olabilir tabi.

Bu ülke 30 kadar adadan oluşuyor ve olay tam merkezde yaşanıyor. O beklenilen adamlar oraya kadar gelirse zaten BM bitmiş demektir. Kimse gelmedi ve olması gereken de buydu. Ki gelseler de bir şey yapabilecekleri yine mualllak.

Adamlar meyvelerle güzel vombo kombolar yaptılar. Yaratıcılık güzel ama arada kalan adam Luffy olmasa iyi idi.

Bu arkın seriye etkisi bayağı büyük olacak bu gidişle. Vegapunk var, beraber çalıştığı Judge var, yancısı Ceaser var, kitabeler var, imparatorlardan biri var. Bayağı bir şey öğrenecez bu arkta. Tamago da bayağı bilgili bir abimizmiş bu arada.

Sanji reyiz de çok aciz durumda şu anda. O kadar çaresizliğin içinde BM'nin verdiği söz adama nasıl bir umut olmuş ki öyle gülümsüyor bu adam.
Mangaka Luffy'e o sözü verdirerek Luffy'i de kilitledi. Sanki ipleri hafiften Sanji'nin eline veriyormuş gibi geldi bana. Bir yandan da Sanji'yi çareyi kendi ölümünde görünceye kadar gömecekmiş gibime geliyor.

Son olarak da Smoothy'i beğendim. Brulee gibi bir şey çizer diye korkuyordum ama güzel bişi çizmiş. Yakın zamanda forumda Hancock vs Smoothy konusu görürüz herhalde.

Big Mom bizim tayfanın anası olacak, zaten tayfada bulunan üyelerin hepsi annesini görmeden büyümüşler. Kid - Kaido vs Big Mom - Straw Hat Pirates.

Yada aksi olacak bizimkiler kaçacak.

Yada upuzun başka bir teori..

Dracule"Hawk Eyes"Mihawk

Herkez BM sözünden döner demiş. Niye böyle dediğinizi anlamıyorum. Bence Mom sözünde duran bir bayandır

Bu kadın bu pastayı yemeyi bu kadar istiyorsa kesinlikle ama kesinlikle o pastaya bir şey olacak :D ve olaylar gelişir...

Müthiş bir bölümdü.Yonkou nedir tayfası falan ne değildir gözümüze soktu Oda ilk sayfalarda :D.Şu arc cidden ne olacak tahmin etmesi imkansıza yakın.Cracker sanırım sağ kol değil şu Smothie bile bende sanki daha güçlü bir imaj bıraktı.Pedro Brook falan ne yapabilir bilemiyorum,ters köşe üstüne ters köşe yiyeceğiz sanırım.
Bu arada Smothie orda adamı sıkarak kanını mı çıkardı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık