Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tartışıldı mı bilmem ama ben Germa66'nın Kaido veya BB ile beraber çalıştığına hemen hemen eminim.
Kızıl bir düğün bizleri bekliyor.
Şöyle bir kurtuluş olabilir. Bizim tayfa iki taraftan birinin safında yer alır. Germa düğünde planlı şekilde Big Mom'ı devirmeye çalışırsa olaylar sonunda Luffy, Yonkou'nun desteğini kazanır.

Germa'nın tarafında olursa da zar zor Big Mom'ı devirirler. İki senaryoda uygun. Hangi tarafta yer alıcaz, o sıkıntı. Big Mom mı, Germa mı.

Ya ben Zoro- Luffy kıyası yapmış gibi olmuşum da orada onu kast etmedim. Luffy'yi çok eziyor anlamında söyledim.

Gözünüzü kapatın şunu hayal edin ve mink adasındayız. Luffy müttefiklere haber yolluyor, Mom'ın adalarına yaklaşın ve saldırmak için haber bekleyin. Hadi bu planları başkası yapsın. Law ve Zoro'ya dese ki Mom'ın yanına gidiyoruz. Momo'ya müttefiklik teklif et, o da ailesine bağlı sağlam samuraylarla yanında olsun. İnu-Neko'yu yanına al hatta vakit varsa Marco'ları buldur, haber yolla. Marco ve sağ kaldıysa Jozu, Vista yeterli olur. Sabo'ya bir tel aç, abi başım dertte de o kritik bir işi halletsin perde arkasından.

Sonra Mom'ın adaya şöyle giriyorsun. Sağında Zoro solunda Law ve arkada Maro ve kalan tümenler. Sağ kanatta İnu ve sağlam adamlar sol tarafta Neko ve sağlam adamları. Momo'nun samurayları arkada duruyor. Jinbei bir işaretinle senin safına katılıyor. Oradan Sanji değil ne istiyorsan alırsın.
Yetersiz hala. + Dragonda olsa belki

@ch3rl0b11n , Ayna dünyası eğer tüm dünyayı kapsıyorsa bu arc her şey olabilir demektir.O kadar opi olduğunu düşünmüyorum gelebilecek müttefik sayısının haddi hesabı olmaz o şekilde.

Sanji Winsmoke

Türkçesi çıktığında ayrıntılı bakarım ama Luffy beni şaşırtmadı. Yonkou'nun komutanlarından birini devir, sonra tayfanın en güçlü adamlarından birinden ciddi hasar al, sonra ağzına lokma koymadan koskoca orduyla dövüş çoğunu devir, yaşadığı üzüntü cabası.

Sonuçta lastik de olsa insan bu yani :D

Tek merakım ölümcül yaralar alsa bile " et yersem iyileşirim" deyip dövüşe geri dönen bir adam Luffy. Sanji gelmezse yemek yemeden nasıl savaşacak tekrar merak ediyorum.

BigMom'un kendi adasında bu denli adamlarıyla Vinsmoke bir iş çevirmeye cüret edemez.
Dışardan planlı iş çevirmeye kalksa bile Totland'da BigMom büyük avantaja sahip.

BigMom bana çok sinsi göründü. Yani endiselenecek bir taraf varsa bu Vinsmoke olsun.

Orduya çöp diyenler vardı bide :D Bu arada BM OP un hem en güçlü kadını ve büyük ihtimal 2. en güçlü kadınıda tayfasında bulundurmakta gerçekten sağlam tayfa.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık