Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duygusal ve değişik bir bölüm bizi bekliyor. Ayrıca ben anlayamadım ama Robin olayı ile benzerlik nerede ? en ufak ağlama olayı olunca robin olayına benzetmeyin burda farklı etkenler ve farklı olaylar var.
Benzerlik ağlamada değil. Klişe olan hani "ben sizi aslında kendimi feda edecek kadar çok seviyorum o yüzden de kendimden soğutmak için ters hareketler yapayım" hareketidir.

Güzel bölüm geliyor. Luffy bekleyeceğim dedi. Artık Linlin düşer demekten vazgeçin:oops:
Zaten taa en başta da dövüşmeyeceğim demişti;)

Eğer spoiler doğru ise en önemli nokta bu bölümde Luffy'nin kendi ağzından kk'lığının şeklini belirtilecek gibi.

Luffy:Mutlaka geri gel, Sanji! Sen olmazsan, ben Korsan Kral olamam!!

Adam kk olamayacak kk yapılacak. Artık kendi bile kabul etti:respect:

Adam acımdan ölürüm sen olmazsan diyor , KK olamicama bağlıyorsunuz . Adam zaten seri sonunda yaşayan en güçlü 2 kişiden biri kesin olucak, KK olmak için zaten insanlara ihtiyacı var , diğer korsanların onu kabul etmesine ihtiyacı var , kral Hakisi herkesi aşacak :)

Bu bölüm anladım ki Luffy fanı niye olmusum..... Luffy sen nasıl bir adamsin?? Sen nasıl bir Reyizsin...:agla:

Luffy'nin dedigi sözü de hem kendi fikirleri için kullanan arkadaşlar da kendilerine pay çıkarmış. Size de he he he diyorum.

Luffy Reyize saygı duruşu için bugün herkesin Luffy avatari takmasini rica ediyorum.

Güzel bölüm geliyor. Luffy bekleyeceğim dedi. Artık Linlin düşer demekten vazgeçin:oops:
Zaten taa en başta da dövüşmeyeceğim demişti;)

Eğer spoiler doğru ise en önemli nokta bu bölümde Luffy'nin kendi ağzından kk'lığının şeklini belirtilecek gibi.

Luffy:Mutlaka geri gel, Sanji! Sen olmazsan, ben Korsan Kral olamam!!

Adam kk olamayacak kk yapılacak. Artık kendi bile kabul etti:respect:
Yani?!
Niye milleti hep bir kışkırtma çabasındasın.

Spoiler güzeldi tayfa etrafında dönen olayları seviyorum samimi güzel geliyor.2y aradan sonraki en güzel arc olabilecek potansiyeli var arcin.
Luffy vs Cracker da Luffy den igrenmistim güzel konuştu bu bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık