Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu nereye nasıl bağlayacak merak ediyorum. Cracker vs sinden sonra yine sıvayacak gibi geliyor.

Arkadaşlar bu Sanji karakteri ne işe yarıyorduki zaten söyler misiniz? Sürekli ondan bundan dayak yiyen, sapık ruh halli bir ergenden başka birşey değil bu Sanji, ben tayfada onun yerine daha vasıflı bir karakter olmasını isterdim şahsen. Hadi Robin'i Nami'yi anladık çıtıpıtı kızcacıklar, Sanji ye ne oluyor bir kız gibi hareketler üstelik, gereksiz ne diyim..
Yalnış düşünüyosn çoçuk sanji'yi tanımıyormuş gibi konusuyorsun eğer tanımıyorsan da seriyi baştan oku derim.
Canavar 3'lüden olan birinden bahsediyoruz gücünü,zekiliğini. tartışmaya gerek yok.
Bu davranışı bizi çok üzdü ama altında yatan sebebleri de es geçmemek gerek.

Belli işte başka bir şeyler olacağı, niye bu kadar abartıyorsunuz ki? Sanji zenginliğe, lükse tapacak adam mı?

Robin tayfayla sadece Skypiea'da vakit geçirmişti. Nerdeyse seri başından beri tayfanın kemik kadrosundan olan Sanji ile bir tutmanız anlamsız.

Dof tan 2 yiyordu. Vergo zaten o kadar güçlü bir karakter değil, bu koramirale karşı en iyi silahını yani bacağını çatlatıyor. Hadi onuda geçtim Bege karşısındaki çaresizliği neydi? Judge dende kimse aldırış etmesede hafif bir sopa yedi. Sonra geliyor artisliği Luffy e yapıyor bu Sanji ilginç.
Smokerı haşat etti o mu güçlü değil. Ayrıcaoda.açık açık yazdı nami vucudu çok hırpaladı ondan çatladı diye. Sanjı reyizi yedirmeyiz

Zeff ölmüşse Sanji'nin aklı başına gelir. Sevdiğin insanları vazgeçerek koruyamazsın. Biri bunu derse aklı başına gelir herhal :D

Dof tan 2 yiyordu. Vergo zaten o kadar güçlü bir karakter değil, bu koramirale karşı en iyi silahını yani bacağını çatlatıyor. Hadi onuda geçtim Bege karşısındaki çaresizliği neydi? Judge dende kimse aldırış etmesede hafif bir sopa yedi. Sonra geliyor artisliği Luffy e yapıyor bu Sanji ilginç.
Bege ve "tayfası" karşısındaki çaresizlik diyelim ona. O durumda bile Nami Chopper ve Brook'u kurtarmayı başardı.

Yine "orta" verdim. Bölüm gayet güzel gidiyordu da Sanji'nin bizimkilerle diyaloğu gereksiz ve aşırı dram gibi geldi bana.

Ayrıca bu arkı Enies Lobby'e, Sanji'yi de o arktaki Robin'e benzetenlere daha niye koz veriyor Oda anlamadım. Kendini tekrar etmesi hoşuma gitmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık