Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam tamam iki kardeş Nami sayesinde saf dışı
Ablada zaten Sanji için endişeli o da girmez araya
Geriye baba müsfettesi kalıyor onu da Sanji halleder sanırım (tabi herhangi biriside olabilir)
Luffyye de kala kala Big Mom kalacak işte klasik
Yonko ile vs olurmu? Olmazzzzzzzz........ da diyemiyorum aslında ama yenmeye daha çok yol var, gerçi bir tane okkalı vursun o da yeter yenmesede olur:D

Sanji'yi suçlamıyor olsam da bu sahneler üzdü beni. :( Bigmom 10 kere vursa bu kadar acıtamazdı Luffy'nin canını. :S
Siz de adamlıktan vurmayın la hemen. Söylemek zorunda olduğu şeyleri söyledi Sanji. Yanındakileri ikna etmesi lazımdı.

Sanji yanlış yaptı. Bir planı yoksa gerçekten yanlış yaptı. Luffy'ye vurmadan önce tayfadaki anılarını ve Zeff reisi felan hatırlayıp resmen tayfayı bir kenara atmış gibi gözüküyor. Umarım bir planı felan vardır, yoksa Luffy komple vinsmoke family yi kaldırsın bizde kurtulalım :mincika:

Bölümde benim için çok iyiydi. Luffy sinirlenmiş gözüküyor, diğer bölümü merak ettim şimdi. Luffy ibretlik sözler edecektir ve Sanji kendinden utanacaktır diye düşünüyorum

Cp0Lucci

Arkadaşlar bu Sanji karakteri ne işe yarıyorduki zaten söyler misiniz? Sürekli ondan bundan dayak yiyen, sapık ruh halli bir ergenden başka birşey değil bu Sanji, ben tayfada onun yerine daha vasıflı bir karakter olmasını isterdim şahsen. Hadi Robin'i Nami'yi anladık çıtıpıtı kızcacıklar, Sanji ye ne oluyor bir kız gibi hareketler üstelik, gereksiz ne diyim..

Luffy'ye dövüş esnasında konuşup bir şeyler anlatacaksa tamamda onun dışında olmadı. Lufy'nin itibarını sarstı, sanki luffy tamam o zaman deyip gidecek. Gitmeye karar verse bile, sanki Mom bırakacak.

Arkadaşlar bu Sanji karakteri ne işe yarıyorduki zaten söyler misiniz? Sürekli ondan bundan dayak yiyen, sapık ruh halli bir ergenden başka birşey değil bu Sanji, ben tayfada onun yerine daha vasıflı bir karakter olmasını isterdim şahsen. Hadi Robin'i Nami'yi anladık çıtıpıtı kızcacıklar, Sanji ye ne oluyor bir kız gibi hareketler üstelik, gereksiz ne diyim..
Arabasta, Water 7 ve Enies Lobby'de yaptıklarını tekrar oku istersen. Bunların yanında tayfanın 3. savaş gücü ve aşçısı. Dayak yedi dediğiniz adamlar da Dof, onun sağ kolu Vergo(ki dövüş bile sayılmaz) ve Zeff'e dair tehditlerle saldıran kardeşleri.

Mesajındaki cinsiyetçiliğin de beni rahatsız etti. Belirtmek istedim.

Cp0Lucci

Arabasta, Water 7 ve Enies Lobby'de yaptıklarını tekrar oku istersen. Bunların yanında tayfanın 3. savaş gücü ve aşçısı. Dayak yedi dediğiniz adamlar da Dof, onun sağ kolu Vergo ve Zeff'e dair tehditlerle saldıran kardeşleri.

Mesajındaki cinsiyetçiliğin de beni rahatsız etti. Belirtmek istedim.
Dof tan 2 yiyordu. Vergo zaten o kadar güçlü bir karakter değil, bu koramirale karşı en iyi silahını yani bacağını çatlatıyor. Hadi onuda geçtim Bege karşısındaki çaresizliği neydi? Judge dende kimse aldırış etmesede hafif bir sopa yedi. Sonra geliyor artisliği Luffy e yapıyor bu Sanji ilginç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık