Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır kim olsa ulaşamaz yonko ve bazı meyve güçleri harici.Meyve sayısal üstünlük sağlıyor.Sürekli üretiliyor nasıl geçeceksin aniden hepsini ve kullanıcısını durduracak birşey yapmadığın sürece.
Peki yiyerek nasıl geçeceksin hepsini? Olay kullanıcısını durdurabilmekte bitiyor ve bunu 11 saattir yapamamış. Ben asla korktuğu için kaçıyor demiyorum gücü yetmiyor ve kaçak dövüşüyor bunu kabullenmek gerek.

Arkadaşlar luff dovuşu bana gore yanlış lanse edilyor.Bildiğin vu kaç taktiği yapmış yani bu adamı bu kadar gommek için uğraşmayın oda luffy duğun zamanı geçirmek için kullanıyor yoksa şimdiye yenmişti bizim luffy

Sondan bir önceki paragrafına yorum yapayım. Jack dövüşüne benziyor demişsin. O dövüşün öyle olma sebebi Jack'in çok güçlü olmasıydı. Burada da aynı olay. Pata küte dalıp yenebilecek kadar güçlü değilmiş işte Luffy. Bunu görmüş olduk. Ya da yense bile önündeki düğüne sağlam bir şekilde gidemez hale gelecekmiş. Saçma görünse de mantıklı duruyor. Kim derdi ki Luffy 800 küsür milyonluk yonkou adamını ölüm döşeğine gelmeden yenecek diye? Şu durumda ise yaralanmadan, enerji kaybetmeden işini bitirecek gibi duruyor. Fazlasıyla absürd bir dövüş var karşımızda ama durum bu ne yazık ki. :/
Öyle de ne bileyim hacı. Bu çocuk Croco'yu dövmeye giderken yarım saat uyuyup gücünü geri kazanan biri. Kancayla deşilmesine rağmen bir parça et yiyip iyileşen biri. Yani burda Sanji'nin düğününe şu kadar saat kaldı diye bir ibare de yok. Kraker yenildikten sonra isterse uyur, isterse yine püskevit yer, et yer. Şu an olay ''Luffy'nin acelesi vardı'' ile örtülecek bir olay da değil.

Yıldım ya bu veletin vs. lerinden :) Harbi baydı. Cılkı çıktı. Hiç keyif alamıyorum artık deli oğlanın döğüşlerinden :(

Peki yiyerek nasıl geçeceksin hepsini? Olay kullanıcısını durdurabilmekte bitiyor ve bunu 11 saattir yapamamış. Ben asla korktuğu için kaçıyor demiyorum gücü yetmiyor ve kaçak dövüşüyor bunu kabullenmek gerek.
Bence luffy g4 ile vurdu geri çekilirken de yedi askerleri.Arada g4ten çıktı geri girdi sonra.Cracker yaklaşınca hemen g4 açıp vurup geri çekiliyordur.Güzel taktik gerilla olmuş luffy.

Zaten merak ediyorum şu an davul gibi ve g2 bile açmamışken nasıl birşey yapamamış cracker.Adam hakkaten balonmuş galiba.

Öyle de ne bileyim hacı. Bu çocuk Croco'yu dövmeye giderken yarım saat uyuyup gücünü geri kazanan biri. Kancayla deşilmesine rağmen bir parça et yiyip iyileşen biri. Yani burda Sanji'nin düğününe şu kadar saat kaldı diye bir ibare de yok. Kraker yenildikten sonra isterse uyur, isterse yine püskevit yer, et yer. Şu an olay ''Luffy'nin acelesi vardı'' ile örtülecek bir olay da değil.

Yıldım ya bu veletin vs. lerinden :) Harbi baydı. Cılkı çıktı. Hiç keyif alamıyorum artık deli oğlanın döğüşlerinden :(
Haklısın. O zaman olay "Luffy strateji yapmadan sonuna kadar dalsaydı ölüp giderdi." demeye geliyor, ki mantıklı olanı da bu sanırsam.

Haklısın. O zaman olay "Luffy strateji yapmadan sonuna kadar dalsaydı ölüp giderdi." demeye geliyor, ki mantıklı olanı da bu sanırsam.
Yardım edip zaman kazandıran adam olmayınca strateji lazım işte g4 için.Luffy bunun farkına varmış.Şu an nami kaçıracak hali yok.Oyalayacak kimse de yok ağaçlar bile Mom tarafında.

Kimse Luffyi küçümsemesin kimse 11 saat boyunca yemek yiyemez Klişe olacak ama Luffy Bey diyeceksiniz

''Vur kaç'' stratejisi Luffy söz konusu olunca ayıp kaçıyor demek daha doğru olur sanırım. Dövüşlerde hiç geri adım atmadığını düşündüğümüzde özellikle. Bir de kk olacağını düşündüğümüzde :/

Hani tamam Kraker Luffy'den güçlü. Ve Mingo'nun da dediği gibi kendinden güçlü kişileri yenmenin farklı yolları vardır. Bu ölçek dahilinde tamam, kabul.

Ama Luffy'nin dövüş tarzı adilane değil. Bu sıkıntı. Sürekli enerji takviyesi ile g4 gibi bir gücün sirkülasyonunu sağlıyorsun. Kraker haksızlık yapılan tarafta şu an. Bu şekilde biterse vs. büyük sıkıntı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık