Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Viski tepesinde de çok yemiş duba gibi olmuştu karnı.Sonra Zoroyla kavgaya tutuştu.Ağır ağır hareket ediyordu.Sonra araya Bombacı Bay5 girdi.Bizimki adamı pataklayarak pert etmiş yediğini sindirmişti..:D

Dediğinin olabilitesi var.Lufy dövüşerek sindiriyor güce dönüştüüyor.Turbo motor misali:D
Ama Cracker'a G5 açmaz.Onu anasına saklayabilir.
Zaten asıl bedenine 4le vuramadı Luffy.Cracker dezavantajda şuan çok yorgun.Bence hiçbir meyve sınırsız olamayacağından büyük ihtimalle yenilecek püskevit.
Belki o kilo ile g4 ün başka türü çıkar ortaya. İmpel Down'da da midesindeki yemeği koluna, bacağına kas olarak göndermişti. Mangada geçti mi bilmiyorum. Luffy olduğu için her şeye ihtimal vermek gerekiyor. Ne olacak yani? Cracker artık klon yapamayacak hale gelecek. Sonra Luffy tekme tokat dövecek Cracker'i. Böyle olması beni üzer. Kötü olur.

karolla

Bu bölümlerin yorumladiginin aksine olduğunu açıkça biliyorsun. O yüzden kivrildikca kıvrılıyorsun. Bunu görmek komigime gitti.
Neyi açıkça biliyor musum? Yav zor değil kabul etmek. Luffy puskeviteri yeniyor. G4 bitmeden de tuyuyor. Kimden kaçıyor? Krakerin bizzat kendisinden. Klonlrdan kaçmıyor. KORKUYOR LUFFY VE KAÇIYOR. Bu kadar basit. Gelmiş bana kiviriyor diyor bir de. 3 manga bölümüdür aynı şeyi savunuyorum. Siz luffy fanları neyi savunacağınızi sasirdiniz :) aklınız allak bullak oldu. Yazdıklarımın hepsi doğru. Forumda 1 kişi aksini göstersin. Forumu terk ederim.

Cracker'da yorulmuş. Luffy'i patlatacağını söylerken kan ter içinde oda. Luffy bir şey söylüyorsa özellikle dövüş sırasında bir sebebi vardır. ;)

Neyi açıkça biliyor musum? Yav zor değil kabul etmek. Luffy puskeviteri yeniyor. G4 bitmeden de tuyuyor. Kimden kaçıyor? Krakerin bizzat kendisinden. Klonlrdan kaçmıyor. KORKUYOR LUFFY VE KAÇIYOR. Bu kadar basit. Gelmiş bana kiviriyor diyor bir de. 3 manga bölümüdür aynı şeyi savunuyorum. Siz luffy fanları neyi savunacağınızi sasirdiniz :) aklınız allak bullak oldu. Yazdıklarımın hepsi doğru. Forumda 1 kişi aksini göstersin. Forumu terk ederim.
30 yaşında adamsın her dakika Luffy'ye saldırıyorsun şu forumda. Amacını anlayamıyorum cidden.

Kraker diyor ki: Dövüşüyon, kaçıyon, yiyon bunu tekrar ediyon. Bu taktiğinden sıkıldım diyor. Mangaya da mı bakmıyorsun anlamıyorum ki. 11 saattir kaçmıyor yani. Yazdıklarının hepsi yanlış.

Luffy nerede korkmuş yahu?

Şimdi şu forumu terket lütfen. Sözünü tut. Sıktın.

Belki o kilo ile g4 ün başka türü çıkar ortaya. İmpel Down'da da midesindeki yemeği koluna, bacağına kas olarak göndermişti. Mangada geçti mi bilmiyorum. Luffy olduğu için her şeye ihtimal vermek gerekiyor. Ne olacak yani? Cracker artık klon yapamayacak hale gelecek. Sonra Luffy tekme tokat dövecek Cracker'i. Böyle olması beni üzer. Kötü olur.
Biliyoruz ki bu herif yedikçe güçlenen bir vücuda ve potansiyele sahip.Dövüşte de komik gelsede rakibin sınırını zorlayan ama aynı anda kendini de güçlendiren bir strateji bulmuş.Gayette iyi uygulamış.Bunda yanlış olan ne ki?
Adamlar denk, yenişememiş.Dişe diş göze göz savaşmışlar.Ama üstünlük yok.İkiside rakibinin sınırını zorlamaya geçmişAma Luffy birkaç adım önde.

Yani Luffy besinini G4'e dönüştürse de güzel olur lakin şu anki taktiği bu.Rayleigh bunu düşündüyse fikir sağladıyssa çok iyi iş yapmış derim.Hiçte saçma olmaz.Haftaya bakalım nolacak?

karolla

30 yaşında adamsın her dakika Luffy'ye saldırıyorsun şu forumda. Amacını anlayamıyorum cidden.

Kraker diyor ki: Dövüşüyon, kaçıyon, yiyon bunu tekrar ediyon. Bu taktiğinden sıkıldım diyor. Mangaya da mı bakmıyorsun anlamıyorum ki. 11 saattir kaçmıyor yani. Yazdıklarının hepsi yanlış.

Luffy nerede korkmuş yahu?

Şimdi şu forumu terket lütfen. Sözünü tut. Sıktın.
11 saattir.bal gibi kaçıyor. Korkmuyorsa neden kaçıyor? Kıvırmayın artık ya. Komik oluyorsunuz valla. Ben luffyden.nefret etmiyorum. Sorun siz luffy fanları :) dövüş başlamış 11 saat olmuş. Sürekli puskevitleri kırmış kaçmış, neden? Çünkü g4 bitti mi yenilecek. Korkuyor bariz. Mangada olan bu.

Sinestram

Luffy serinin başından beri aldığı besinlerle kas ve lif dokusunu yemeği ile hızlıca yenileyen biriydi. Crocodile dövüşünde kocaman deliği kapadıydı yediği yemeklerle örneğin, hormon tedavisinden sonra yiyecekle sapa sağlam dönmüştü. Luffy kendine besin sağlayan bir insana karşı şu an üstün durumda. Şeytan meyvelerinin sınırları olduğunu biliyor. Eninde sonunda Cracker'i yenecek. Şu dövüşü ve taktiği izleyip Luffy'e korkak demek neyin kafasıdır? Cracker'e "Bisküvi askerlerinin arkasına saklanıyor, ne kadar da korkak!?!" demek gibi absürt bir durum. Bırakın da insanlar yeteneklerini kullansınlar. Şaka mısınız?

Biliyoruz ki bu herif yedikçe güçlenen bir vücuda ve potansiyele sahip.Dövüşte de komik gelsede rakibin sınırını zorlayan ama aynı anda kendini de güçlendiren bir strateji bulmuş.Gayette iyi uygulamış.Bunda yanlış olan ne ki?
Adamlar denk, yenişememiş.Dişe diş göze göz savaşmışlar.Ama üstünlük yok.İkiside rakibinin sınırını zorlamaya geçmişAma Luffy birkaç adım önde.

Yani Luffy besinini G4'e dönüştürse de güzel olur lakin şu anki taktiği bu.Rayleigh bunu düşündüyse fikir sağladıyssa çok iyi iş yapmış derim.Hiçte saçma olmaz.Haftaya bakalım nolacak?
Lucci ile yaptığı dövüşte de Luffy her şeyini göstermesine rağmen üstün gelememişti. Burada da g2, g3 ve g4 kullandı üstün gelemedi. Ama bu dövüş o dövüş gibi değil. Daha cıvık. Gerçi dövüşün içeriğini görmedik ama. O yüzden kötü olur dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık