Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda o kareyi çizmeseydi de bu sefer "Salak Oda Nami'nin G4'u ilk kez gördüğünü unuttu galiba hiç değinmemiş xD" denirdi. Bu okuyucularla da uğraşılmaz ha Allah mangakalara sabır versin :)
Önemsiz bir mesele görüp görmemesi. Ben o kadarına takmam:p Mesela çok söylendi daha önce bir kişi Zoro'ya demiyor ki gözüne ne oldu yeşil diye, bunlar daha önemli es geçilmiş şeyler yoksa görüp görmeme önemsiz.

Luffy direticek ben dövüşeceğim, bırakın beni kk olacağım diye ama Nami ve diğerleri arayı yapacak ya da kaçılmasını sağlayacak bu arc. Benim düşüncem bu yönde. Linlin imkanı yok düşmez şu gidişat ile.

Ancak Marcolar gelir, Luffy'nin tümenler olaya girer, minkler savaşa katılır, tayfa bütünleşir, birkaç nova Luffy ile birlikte savaşır ve Linlin'in halkı ayaklanırsa ve de 50 kişi Linlin'e dalarsa derim ki bir düşme olabilir belki bir ihtimal:D

Görmezler kardeşim, görseler de görmezlikten gelirler. Kaido'dan bir iki fırça yedi diye usopp seviyesine indirdiler resmen adamı.

Dönüşü muhteşem olacak reyizin. :a:
Adami sanjiden bile beter duruma dusurdu yav :( biz alistiydik sanjiye ama Kid agir oldu be :(
Eger oda kamili su adami kullerinden dogurtmazsa yaziklar olsun ona.Coby denen sumuklu amiral olacak yav

Bence çok düşük ihtimal. Shanksın, Raylinin falan çıkma olasılığı daha yüksek :/ Dragon falan çıkarsa red weddinge döner orası. Daha uysal biri lazım. Luffynin gölgede kalmaması da gerek bir yandan.
Luffy yine ogul toplar burdan bence belki tanıdıkta gelir yardıma ama şuan ogulları yetersiz gibi sanki.
Haricen bu arcta Ryokugyuyu bekliyorum ben gormedik daha adamı.

Önemsiz bir mesele görüp görmemesi. Ben o kadarına takmam:p Mesela çok söylendi daha önce bir kişi Zoro'ya demiyor ki gözüne ne oldu yeşil diye, bunlar daha önemli es geçilmiş şeyler yoksa görüp görmeme önemsiz.

Luffy direticek ben dövüşeceğim, bırakın beni kk olacağım diye ama Nami ve diğerleri arayı yapacak ya da kaçılmasını sağlayacak bu arc. Benim düşüncem bu yönde. Linlin imkanı yok düşmez şu gidişat ile.

Ancak Marcolar gelir, Luffy'nin tümenler olaya girer, minkler savaşa katılır, tayfa bütünleşir, birkaç nova Luffy ile birlikte savaşır ve Linlin'in halkı ayaklanırsa ve de 50 kişi Linlin'e dalarsa derim ki bir düşme olabilir belki bir ihtimal:D
Ben o kadar abartılı şeyler gerekeceğini düşünmüyorum düşmesi için :) Bakalım artık.

Adami sanjiden bile beter duruma dusurdu yav :( biz alistiydik sanjiye ama Kid agir oldu be :(
Eger oda kamili su adami kullerinden dogurtmazsa yaziklar olsun ona.Coby denen sumuklu amiral olacak yav
Çok fena şeyler çıkacak Kid'den merak etme. Oda şimdi eziyor ama Kid vakti gelince en tepeye çıkacak 2-3 korsandan biri.Yani coby'nin nasıl amiral olacağı, luffy'nin kk olacağı belliyse, kid de çağının en zirve adamlarından olacak.

"Eustass Kid Rises" tarzında arclar yakındır. :sapkali:

Normalde pek yorum yazmam arada bakar geçerim ama bir vs olduğu için yorumlara baktım ve korktuğum yorumları gördüm. Kendi bakış açımdan ve mangada açıkça gösterilen şeyler üzerine değerlendirme yapmak istiyorum.
Öncelikle Yonkou ve adamlarını hakikaten küçümseyen ciddi bir kesim var. Bu adamları indirmek luffynin şu anki seviyesinde mümkün olsaydı o zaman dünya hükümeti 20 kere indirmişti. Şunu söyleyeyim luffy fanıyım açık ve net ama onun şu anki seviyesini de görebiliyorum. Bakın yonkouların gücü kıstas olarak gösterilen kişi kim Beyazsakal peki beyazsakal niye kıstas olarak gösteriliyordu. Çünkü Dünyanın en güçlü adamı ve yonkoularda bölgeleri için bu dünyanın en güçlü adamı ile mücadele içine girmiş kişilerki bence çok güzel bir kıstasdır oda senseiyin sunumu burada çok iyi bence. İkincisi bazıları ödüllerin şişirildiğini düşünse de her ne kadar şişirilmiş olsa bile güçlü olmayan adamlar bu kadar ödül alamazlar hem jack hemde craken için konuşuyorum. Bu ve önceki bölüm bazında Crakenin gücünü değerlendirecek olursam:
1- Luffy'nin bu adam güçlü demesi ki luffy bunu dofa direk olarak kullandığı bir cümle yok dikkatinizi çekerim. Bu cümleyi fujitoraya ve köpek reise söylemişti bunu hakikaten bayağı güçlü kişilere söylüyor dikkatinizi çekerim.
2- Yine luffynin b.hakide daha önce bu kadar sertini görmedim demesi. Bu da güç değerlendirilmesinde değerlendirdiğim olaydır
3- Luffy dof ile dövüşünde g2 ve g3te mücadele etmesine ve direk g4e geçmemesine rağmen bu adamda 2 hareketten sonra g4e geçti bunu unutmayın
4- Ayrıca dof ile kıyslama yapıldığı için diyorum bazı arkadaşlar demişki dof öyle dayanıklıydı şöyle iyiydi uyanma yapınca g4 ile denk dövüşebiliyordu. Dayanaklı olduğu konusunda hemfikirim meyvesini çok ama çok iyi kullandığını da düşünüyorum ama uyanması ile yani en güçlü hali ile g4e denk savaşabiliyordu demek saçmalıktan başka bişey değil. Neden diye sorasınız açıklayayım. Dof uyanma yaptıktan sonra g4e zarar verebildiğini hatırlamıyorum zaten amacı da o değildi amacı g4 ile kapışamadığından zaman kazanıp luffynin bu formdan çıkmasını bekliyor ki luffy g4ü bitip düştükten sıra bana yaptıklarını çıkartacağım senden tarzı konuşması da bunu kanıtlar nitelikte.Ama daha crackenin g4e karşı ne yapacağını görmedik allah aşkına 860 milyonluk adamı teklediniz bazıları yani.
5- Toparlayacak olursam daha dövüş bitmedi luffy vs crakerde ama ilk izlenimimde cracker doftan bir tık üstün. Bir arkadaşın dediği gibi mom gidipte dofu yenen adamın karşısına ondan güçsüz birini çıkarmaz ya ona denk yada ondan güçlü birini yollar vesselam...
6-Demeyi unutmuşum ya opu bleaach mi sandınız ichigo gibi durmadan power up alıp önüne gelene tek alsın g2 ve g3den sonra adam allah bilir kaç yıl sonra power up aldı :D

Mom'un düşündüğü Cracker'i Dof'u yenen Luffy için göndermesi nasıl kıstas alınıyor. Cracker Dof'tan güçlü bile olsa bu kanıt alınacak bir olay değil. Dof Luffy'nin arenada kapana kısıldığını düşünüyordu. Hatta bildiğin adamı Diamante'nin yeneceğini sanıyordu. Ki Luffy 2 yıl öncesinde bile kendini kanıtlamış biriydi. Durum ne oldu gördük. Yani Big Mom öyle düşünüyorsa bu Mangaka'nın bizzat emridir gibi bir şey yok bence.

Teach de meyveyi Burgess'in alacağını düşünüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık