Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bro Doflamingo gibi olamaz. Tamam belki hayvan olabilir ama Doflamingo Arc Villianıydı.
Derinliği olsun gücü olsun çok detaylı işlendi. Sıradan biri geçemez.
Tamam o arc villianı ama bu da yonkou'nun üç adamından biri. Bundan sonra Luffy'nin karşısında Doflamingo'dan zayıf birilerinin çıkacağına pek ihtimal vermiyorum. Daha bir kaç vuruşundan sonra dedi, ben daha önce hiç bu kadar sert bir şeyle karşılaşmamıştım, diye.. Doflamingo nedir?

Tamam daha hızlı ve atik olabilir ama saldırı gücü ve defans hususunda Crackerin daha üstün olacağını düşünüyorum.
Doflamingo'dan daha fazla etkilendiğini düşünüyorum. KKG'den fazlasına gerek duymaz Luffy Cracker'i indirmek için bu arada.
Ben de önümüzdeki bölüm KKG ile saldıracağını düşünüyorum, temennim bu yönde ama yetmeyebilir..

Yami

Tamam o arc villianı ama bu da yonkou'nun üç adamından biri. Bundan sonra Luffy'nin karşısında Doflamingo'dan zayıf birilerinin çıkacağına pek ihtimal vermiyorum. Daha bir kaç vuruşundan sonra dedi, ben daha önce hiç bu kadar sert bir şeyle karşılaşmamıştım, diye.. Doflamingo nedir?

Tamam daha hızlı ve atik olabilir ama saldırı gücü ve defans hususunda Crackerin daha üstün olacağını düşünüyorum.

Ben de önümüzdeki bölüm KKG ile saldıracağını düşünüyorum, temennim bu yönde ama yetmeyebilir..
Bir özelliği bütün totale yaramaz ki bro.
Biri çok hızlıdır ama başka tarafı eksiktir. Yani adamın savunması çok iyi diye bu onu her türlü mükemmel yapmaz.
Doflamingonun Totali çok iyiydi. Bu adama bakıcaz işte

Bir özelliği bütün totale yaramaz ki bro.
Biri çok hızlıdır ama başka tarafı eksiktir. Yani adamın savunması çok iyi diye bu onu her türlü mükemmel yapmaz.
Doflamingonun Totali çok iyiydi. Bu adama bakıcaz işte
Doflamingo'dan Luffy'e böyle bir atak gördük mü? Ben sadece defans değil, saldırı gücü olarak da Crackeri üstün görüyorum.

Edit: En son gördük, şimdi hatırladım :)

Yami

Doflamingo'dan Luffy'e böyle bir atak gördük mü? Ben sadece defans değil, saldırı gücü olarak da Crackeri üstün görüyorum.

Edit: En son gördük, şimdi hatırladım :)
Doflamingo bire bir vs atmadı. Bunun öncesi var. Bir Lawı kurşun manyağı yapıp kolunu kesti.
Hatta tersi kolunu kesip kurşun manyağı mı yapmıştı ? Neyse önemi yok.

Doflamingo bire bir vs atmadı. Bunun öncesi var. Bir Lawı kurşun manyağı yapıp kolunu kesti.
Hatta tersi kolunu kesip kurşun manyağı mı yapmıştı ? Neyse önemi yok.
Tamam öncesine bir şey diyemem ama en son uyanışla yaptığı atak dışında hiç biri Pretzel Roll'dan daha iyi değildi. Cracker'in de daha güçlü pek çok atağının olduğunu düşünüyorum.

Leo rex bazuka kullanıp bm'nin yanına uçuraçak.:hhh::flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık