Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Mangaka Cracker'ın ödülüne de vurgu yapmış.

-G3 biraz zorluyor Cracker'ı.

-Kılıç severler üzgün. Ahahahahahaa. AHahahaha. Luffy 3 kılıç saldırısını koluyla blokluyor. Bunlara kalsa çöp askere Luffy'yi ikiye böldürüyorlardı. :D
@Vaas Montenegro

-Luffy karnına da kılıç darbesi yiyor ve etkilenmiyor uçmak dışında zarar görmüyor hakisi sayesinde. Bugün kılıç severler çok ağlar. :D

-Nami Yonkou adamına tek atıyor tek! Geri dönecekmiş ama hani Nami ekarte etti kadını. Var mı hala BM'nin düşmeyeceğini düşünen? :D

-Dövüşe geri dönüyoruz. G2 etki etmiyor.

-Ahahahaha. G4 Cracker'a neredeyse tek atmış. 800 milyonluk adama lan! Hala şu forumda G4'ün gücünü kavrayamayan var mı? Bu teknik Yonkou'lar ile denk dövüşmesini sağlayacak!

''Gear 4'' shows no mercy!

Brulee için aynanın olduğu her yerden çıkabilir deniyor. Burada kastedilen bildiğimiz cam ayna mı yoksa yansımanın görülebileceği her şey mi? Mesela su, hatta birinin gözü bile olabilir. Öyleyse bu Brulee çok tehlikeli.
Reflection falan derdi gibime geliyor ya. Aynadır, belki uyanma olsa-şu uyanma muhabbeti olmasaydı teknikleri neye yoracaktık kim bilir.-

Yami

-Mangaka Cracker'ın ödülüne de vurgu yapmış.

-G3 biraz zorluyor Cracker'ı.

-Kılıç severler üzgün. Ahahahahahaa. AHahahaha. Luffy 3 kılıç saldırısını koluyla blokluyor. Bunlara kalsa çöp askere Luffy'yi ikiye böldürüyorlardı. :D
@Vaas Montenegro

-Luffy karnına da kılıç darbesi yiyor ve etkilenmiyor uçmak dışında zarar görmüyor hakisi sayesinde. Bugün kılıç severler çok ağlar. :D

-Nami Yonkou adamına tek atıyor tek! Geri dönecekmiş ama hani Nami ekarte etti kadını. Var mı hala BM'nin düşmeyeceğini düşünen? :D

-Dövüşe geri dönüyoruz. G2 etki etmiyor.

-Ahahahaha. G4 Cracker'a neredeyse tek atmış. 800 milyonluk adama lan! Hala şu forumda G4'ün gücünü kavrayamayan var mı? Bu teknik Yonkou'lar ile denk dövüşmesini sağlayacak!

''Gear 4'' shows no mercy!
Ne tek atması birader :D
Adam sonra ki sayıya kalkacak

Bu adamı g2 ile anca serinin baya ileriki safhalarında yenebilir. Bakın yonkou'nun 3 as adamından biri, marinefordda bunlar amiralle kapışan adamlar. Luffy bunu g2 ile yenecekse yonkou gücünde olmalı. He şu an luffy g4 ile komutandan bir tık üstü bu da amirale denk gelir diyebiliyorum ben. He luffy yırtınarak amirale denk gelir amiralin ekstra bir formu olmadan, g4 bittiği anda ölü bir luffy ile karşılaşırız ama sonuçta g4leyken amiral dengi oluyor bu herif.

Dofftan güçlü bu herif ora kesin.
Her yonkounun elinde böyle 3 tane adam var madem bu shichi ler ne boka yarıyor.
3 amiral diye yedi bizi kaç senedir. Her yonkou bir dünya hükümeti gibi. Olmasa da yakın. Ezik denizci erlerini saymıyorum ki zaten sayı üstünlüğü bir işe yaramıyor.
Eger oyle olmasaydi marineford arc başında sengoku zafer garanti değil demezdi. Herkes yonkou lari cok kucumsuyor. Shanks ile wb buluştu diye herkes tirsmadi mi.
Sonuc olarak +1

Birkaç saat önce yazmıştım, bölüme baktım ve yine yazayım. Kraker sahneye giriş yaptığında ''Ana senin Mingo'yu yendiğini biliyor o yüzden beni gönderdi diyor''. Burdan açık ve net olarak anlaşılan Kraker'in Mingo'dan daha güçlü olduğu. Aksi halde Mingo'dan daha zayıf bir adamı Mingo'yu yenen bir adam karşısına neden çıkartsın mangaka ? :) Where is mantık ?

Mingo'nun serideki ağırlığı ile gücünü karıştırmayın arkadaşlar. Mingo serideki yeri bakımından ele alacak olursak birçok karakteri sollar. Ama artık geride kaldı. Bu seride ilerledikçe güç kazanırsın ve seri ilerliyor. Eskiler mazide kalıyor. Bundan 10 rakip sonra da Mingo diyeceksiniz ondan korkuyorum. Son olarak:

Sadece 3 saldırıda şu hale gelen bir Luffy:

Bu, Kraker'in hem Mingo'dan daha güçlü olduğunu hem de yonkou as adamlarının ne kadar sağlam olduklarını gösteriyor :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık