Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Jinbei'nin tayfaya katılacağı kesinleşti ama o kadar adamı varken nasıl olacak o soru işareti.
-Kimse farketmemiş ama ölen adamın yanında böyle siyah garip birşeyler var. Garipti. :/
-Jinbei umarım sağlam kalır. :/
-Bekleyen kim acaba?

Pedro ile Pekoms da Luffy'nin Neko ve Inu'su olacak belli oldu bu. :/

Jinbe nin saçmalıklarından orta dedim. Nasıl tayfa la o kaptanları başka yere gideceğim diyor bunlar seviniyor falan uzatılmış bir bölüm bence ... :(

karolla

Kapak içerikten daha önemli:

Roger tayfasından emin olduğumuz rayleigh ve seagull (arkadaki iri adam) Tipi biraz değişmiş olsa da boynundaki yara duruyor.

Fujiye benzeyen adam kim? Fujitora olsa, saçları kesmiş deriz. Ayrıca sabondyde işi ne. Bu durumda kardeşi falan mı acaba. Belki de fujinin kardeşi roger tayfasındandı?

Kapak içerikten daha önemli:

Roger tayfasından emin olduğumuz rayleigh ve seagull (arkadaki iri adam) Tipi biraz değişmiş olsa da boynundaki yara duruyor.

Fujiye benzeyen adam kim? Fujitora olsa, saçları kesmiş deriz. Ayrıca sabondyde işi ne. Bu durumda kardeşi falan mı acaba. Belki de fujinin kardeşi roger tayfasındandı?
Seagull'un boynunda yara olduğunu gösteren fotoğraf felan var mı merak ettim. Aradım da şimdi bulamadım.

spoilera yorum yazmışım [ yorum denirse :D ]
ODA Jinbei güçten düşürüp öyle tayfaya alacak anlaşılan Ayağı gider diyorum ben belki öldürür direk adam piskopata bağladı :D

Zaten gelmesinde Dressrosa arcında yoksa hiç gelmesin :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık