Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Majestic

Size gelecek bölümü anlatayım: Jimbei'nin ayağı veya kolu kopar. Luffy bunu görür ve fena sinirlenir. Big mom'un yanına gitmek ister, Jimbei gitme der. Ama Luffy gider ve Big mom ile karşı karşıya gelir. Biraz konuşur sonra yumruk tokuştururlar. Sonra bölüm biter.

Jinbei keşke biraz daha bekleseydi, olaylar daha başlamadı. Bölüm hakkında konuşulacak bir şey yok sıradan orta seviye bir bölüm. Artık işler haftaya başlıyor. Şu an için Bm'nin düşmesi çok zor en olası ihtimal Vinsmokeların bizle müttefik olması ki onlar da ne akdar güçlü belli değil tam olarak.

Jinbei'nin sizce eli ya da kolu kopabilir mi? Ben sanmıyorum araya başka olaylar girer. Bakmışsınız Sanji kaçmış falan mutlaka orada kesilecek olay. Öyle kesilme falan olmaz. Ha olursa da kökten ölür temiz.

Anadan ayrılan hiç kimse yaşamadı diyorlar, siz hala kol bacak derdindesiniz. :artiz: Jinbei yi öldürmeye çalışacak Luffy kurtaracak Iste.

İki ihtimal var kaybedip idam filan seremoni düzenlerse Luffy kurtarır.İkinci ihtimal kaybeder Big Mom kolunu bacağını yer bu daha güzel olur :D Hem yama yapma ihtimalleri de kalmaz.En temizi :good: Bana kalsa komple yesin Jinbei'yi kimse bulamasın bi daha :D Arasın dursunlar.Big Mom midem de desin filan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık