Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816: Köpek, Kediye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    171
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır 100 bölüm çizdin 90 bölüme yakını boş bana göre ya hadi 60 sayfa konuşma çiz 40 sayfa kavga arkadaş ayıp değilmi bütün dof adamlarının tek yemesi :/ Benim demek istediğim luffy tek başına hepsini dövsün değil Tek başına bütün adamları dövecek güçte olması sıkıntı. Hadi dof ekibini dövemezdi ama hody ekibini tek başına çok rahat döverdi. Daha güçlü çizse tayfada kiler neler öğrenmiş 2 senede en azından biraz daha gösterse ne olurdu. Boru değil bak 2 seneden bu yana 5 sene geçti koca 5 senede Zoro da yeni gördüğümüz sadece haki ya da sanji 2 yıl boyunca sadece uçmayı ve çift bacak dj mi açmayı öğrendi :/
Dediğin gibi Luffy Hordy'nin yanındakilere iki punch patlatıp yenebilirdi fakat Steroid aldıkları için aldıkları acıyı hissetmiyorlar. Üçünü birden yenmeye çalışsaydı Deckeen tarafından ada yok edilebilirdi birde böyle düşün. Belkide Sanji Zoro Luffy üçlüsünü ön planda tutmak istemiştir kim bilir.
Adam neredeyse bizim düşünemediğimiz olayları hikayesinde kurguluyor kim bilirdi ki geçen hafta Kanjuro ve Kinemonun minkler tarafından bu kadar hoş karşılanacağını

Geçen 2 hafta Türkçesini okumadim . Bu hafta da okumam büyük ihtimal toptan okuruz . Özeti Raizo yaşıyor . Minkler saklamış. Kedi ve köpek kavgası var sonra ne olacak bilemem ...

Not bad.
Hala açıklanmamış birsürü olayın üstüne yenileri ekleniyor. Sonu ne olacak bakalım.
Kapak çok hoş bu arada.

O kadar basit olmaz. Wano ordusu yada ne haltı varsa tahtın varisini bir yonkounun kovalamasına izin vermez heralde.
Krallık için hak sahibi birkaç aile vardır. Biraz da halkı kandırmışlardır. Yonkoular sırf kavga gücü olarak değil diğer güçlerde de güçlüler.
Çakallıklar dönmüştür Raizo ve ailesi kaçmak zorunda kalmıştır.
Normalde böyle bir şey olmayacağı konusunda haklısın. Bir şeyler döndüğü bariz. :/

Unknown

Güzel bölümdü. Klanın ismini söyledikten sonra zaten bir şeyler çıkacak belliydi. Bakalım bu klan neyin nesi belki de Shogun ailesine falan aittir. Ya da Raizo falan shogun mudur ki? :I

Yavaş yavaş düğümler çözülüyor. Raizonun nerede ne yaptığını yaşadığını ya da niçin arandığını ve olayını öğreniyoruz.
Demek Odanın yukarıya bu kadar geç çıkarmasının sebebi Raizonun kim olduğunu öğrenmemizden ziyade onun adada olup minkler tarafından korunduğunu anlamamamızı sağlamakmış :D Haftaya Sanjiyi görmeyiz diye düşünüyorum 3-4 hafta Raizo üzerinden gidecek ve Sanjide okuyucularda merak uyandıracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık