Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816: Köpek, Kediye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    171
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Big Mom ve Kaido arcının plotunu birlikte yazıyor, bu One Piece'te daha önce gördüğümüz bişey değil bence. Acaba bu çay partisinin bir şekilde Wano'da olma ihtimali var mıdır ki?

Raizo Bepolardan önce mi gelmiş bilgisi olan var mı?
Bepo 30 gün önce gelmişti. Raizo hakkında bir bilgi yok fakat Jack'in adaya gelmesini falan hesaplarsak Bepo'dan önce gelmesi zor gibi.
Oda Big Mom ve Kaido arcının plotunu birlikte yazıyor, bu One Piece'te daha önce gördüğümüz bişey değil bence. Acaba bu çay partisinin bir şekilde Wano'da olma ihtimali var mıdır ki?
Yoktur. Çünkü Wano kimseye bağlı değil. Kaido'nun o adada planları var gibi gözüküyor. BM orada yapmaz o yüzden. Kaido ile BM belki bir şekilde buluşur ama Wano'da olmaz bu. Seçenekler şu şekilde bence.
-Hep birlikte Wano'ya. Sanji'nin evlenmesine izin verilecek ya da düğün tarihi daha geç bir tarihte.
-Hep birlikte Düğüne. Wano'nun dertleri bekleyecek.
-İttifak ve tayfa 2'ye ayrılacak.
-Düğüne giden yolun üstünde Wano vardır. Düğüne giderken oradan geçilir 1-2 günde her şey halledilir düğüne gitmeye devam edilir.
Bu kadar kafamda canlanan senaryolar. :D

Uslu bir okuyucu olursak belki 200 bölüm falan sonra görebiliriz. Thanks Obama.
Ben beğenmedim. Bu aralar zaten beğenmiyorum da. Sıkıldım op 'den. Yani bu kadar über geniş bir seri içerisinde nasıl yapıp da 9/10 da bu kadar boş bırakmayı becerebiliyor ben ona sinirleniyorum biraz da. Neyse iyi akşamlar.
Arkadaşın haykırışına kulak verin:gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık