Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji meselesi aradan sonra gündeme gelecek gibi yani olayi tas tamam 1 ay sonra öğreniriz. Adam ilginç senorya çıkarıyor olayları bağlamak çok zor hikaye giderek karmaşıklaşıyor. inşallah düğümleri iyi çözer Sensei. Ah biraz da hızlı olsa o_O

Jack sağ kol vel Kaido'nun en güçlü 3 adamından biriymiş. Sağ kol olmasına rağmen diğer ikili daha güçlü çıkacaktır.

Ben bu elemanları sevdim. Psikopat, acımasız, laftan anlamaz tipler. Kaido'nun adamları olduklarını çok belli ediyorlar. Bir de Kaido için Luffy gibi aynı, zaten arkadaş olurlar diyenler vardı. Şu bölümlerden sonra tekrar aynı şeyleri demezler umarım. Çok pis bir dayak bekliyor Kaido'yu.

Vay anasını ya... Eskiden pazartesi gelen manga sonra çarşamba ya kaydı. Sonra perşembe ye kaydı. Sonra cumaya kaydı. Sonra

E oda ya kayacam şimdi ha...

Jack sağ kol vel Kaido'nun en güçlü 3 adamından biriymiş. Sağ kol olmasına rağmen diğer ikili daha güçlü çıkacaktır.

Ben bu elemanları sevdim. Psikopat, acımasız, laftan anlamaz tipler. Kaido'nun adamları olduklarını çok belli ediyorlar. Bir de Kaido için Luffy gibi aynı, zaten arkadaş olurlar diyenler vardı. Şu bölümlerden sonra tekrar aynı şeyleri demezler umarım. Çok pis bir dayak bekliyor Kaido'yu.
Bence kaido tam lider değil bunu biri manipüle ediyor bu işleri yaptıran arkada biri var bence kaidonun çıkarına yapıyor ama kaddarlık kaidodan değil bence. kaido adamlari yönetecek akıl verecek bir tip değil gibime geliyor ama belli olmaz bekleyip görücez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık