Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O galiba üçü bir dalsa Fuji'yi kanırtırlar demek istemiş.

Sanji'ye gelince en fazla 1 aya kadar gözükür.Unutulacak şey değil ki bu.En kötü unutsa Nami cosplayi yapmış karısına bakınca Nami'yi hatırlar sonra hafızasına Sanji,Chopper,Brook hatırlar gider :D
İşte o savaş alanında Luffyye yük olur o ikisi.

Aslan Akbey gibi senle ben biriz mi diyecek, Dragon? :/
Gidiyim biraz eski KV bölümlerine bakayım. Aslan amcada ki kapasitenin yarısı Dragon da olsaydı, şimdiye devrimin 10. yılı kutlanıyordu.

Şaka bir yana Fuji köstebek olabilir. Dragon dan yapacakları için sınırsız yetki almıştır. Bu Fuji'den illa bir anormallik çıkması lazım. Adam sürpriz yumurta gibi, içinden ne çıkacağı belli değil.

2 kişinin bildiği sır değildir. Dofy'nin hain kardeşinin denizci olduğunu kaç kişi biliyordu. Bu Sabo'ya karşı yumuşak tutumunu da açıklar.
Ben de Dragon olsam güvendiğim adamı 2 numara yapardım diyerek Sabo'nun güçlü olduğu için değil Dragon'un güvenini kazandığı için 2 numra olduğunu kasteden sen değilmiydin yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?Sabo ağzından kaçırcak değil ya herkes Garp mı?

Fuji'nin esprisi kendi doğruları olması.Bence bu kadar.

bhdr

Dragon'un ne kadar profösyönel bir lider olduğunu bilmeyenler var.
E Dragon bu, tabii ki fuji'nin devrimci olduğunu sabo bilmeyecek.

Hem devrimcilerin ağzında bakla ıslanmıyor (bkz:ivankov'un luffy'nin babasını öğrendiği sahne). Şunu bilin ki Dragon bu gevşek arkadaşlara hiç birşey söylemez.

Belammy gibi bir adam bizim tayfaya gelsin her gün dayak yer jayada yaptıkarından dolayı :cool:

Law'ın tayfa en ideali !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık