Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ingilizceden her iki durum da yorumlanabilir aslinda, biri bana o sayfanin rawini bulabilirse daha saglikli tercume edebilirim. Ayrica Sabo kendine kucuk bir parca alip gerisini Zoro'ya veriyor farkederseniz.

Ingilizceden her iki durum da yorumlanabilir aslinda, biri bana o sayfanin rawini bulabilirse daha saglikli tercume edebilirim. Ayrica Sabo kendine kucuk bir parca alip gerisini Zoro'ya veriyor farkederseniz.
Sanırım bu:
ゾロにルフィのビブルカードを渡すサボ「これ一応ルフィのビブルカード、作っといた」
Zoro ni rufi no biburukādo o watasu sabo `kore ichiō rufi no biburukādo, tsukuttoita'
Zoro'ya Luffy'nin vivre kartını veren Sabo: Bu yaptığım, Luffy'nin vivre kartının bir kısmı.

:D pek anlamam ama herhalde böyledir. Luffy için falan demiyor.

Kaynağı da vereyim. Bazen çeviri aklımı kurcalayınca bu gibi sitelerden bakıyorum. Rawı bazen bulunmuyor. Hem kanjileri tek tek çıkartmak yerine direk kopyala yapıştır yapıyorsun. Rahatlık.
Kaynak: http://mangakansou.com/【ネタバレ】onepiece-ワンピース 794 感想【注意】

Sanırım bu:
ゾロにルフィのビブルカードを渡すサボ「これ一応ルフィのビブルカード、作っといた」
Zoro ni rufi no biburukādo o watasu sabo `kore ichiō rufi no biburukādo, tsukuttoita'
Zoro'ya Luffy'nin vivre kartını veren Sabo: Bu yaptığım, Luffy'nin vivre kartının bir kısmı.

:D pek anlamam ama herhalde böyledir. Luffy için falan demiyor.

Kaynağı da vereyim. Bazen çeviri aklımı kurcalayınca bu gibi sitelerden bakıyorum. Rawı bazen bulunmuyor. Hem kanjileri tek tek çıkartmak yerine direk kopyala yapıştır yapıyorsun. Rahatlık.
Kaynak: http://mangakansou.com/【ネタバレ】onepiece-ワンピース 794 感想【注意】
Aynen Luffy'ninmis.

Yaşam gücünü göstermesinden dolayı diyorsun sanırsam? Yazdıktan sonra fark ettim. :) Fakat Sabo'nun buradaki asıl amacı gerektiğinde birbirlerini bulmak gibi duruyor.
Ayni kapiya cikiyor iste, zamaninda Ace zor durumdayken Luffy vivre kart sayesinde bulmustu onu. Simdi bu Sabo/Ace benzerligini goze alirsak, Sabo'nun, ihtiyaci oldugu bir durumda Luffy'nin yardimina kosacagini beklememiz mantiksiz olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık