Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Croco-Boy

OP'de çift sayı olayı anlamadım halen. Mesela Naruto'da olsa 795-796 35-36 sayfa çıkardı. OP'de 18 sayfa çıkıyo ama çift sayı diye geçiyo. WTF? :D
Arkadaslar yazarken yanlis yaziyor. Cift sayi degil cift sayfa o. Bir sayfada 2 sayfalik panel ciziliyor. Olay bu

Hiç Brook Nami Chopper 3lüsünü özleyen yok varsa yoksa Sanji. Brook gelsede adadaki bütün kızlara pantsu misette morette yoroshi desu ka dese. Nami'nin hazine muhabbetlerine razıyım artık bir görelim şu tayfayı be. Yetti bea. :D

Evet tekrar bölüm hakkındaki düşüncelerimi söyleyeyim.

Devrimciler hakkında hiç iyi ve adaletli bir yapı olduğunu düşünmemiştim. Sabo'nun geçmişi ile birlikte Dragon ve oluşumundan iyice soğudum. Devrim sözünün altını bir türlü dolduramadılar.

Doflamingo kapakta bile olsa göz doldurdu. Hain Dressrosa seni sırtından vurdu ama sen rahat ol Doffy. Senin değerini en geç 3 ay içinde anlayacaklardır.:/

Lufy artık sağlam ittifaklar kazandı. Tayfaya kimim geleceği çok önemli değil tabi Law değilse gelen.

O degil de hic birimiz farkedememisiz. Sabo Luffy'nin vivre kartini yapip kendine bir parca almis. Zoro da ona sasiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık