Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
^^
1 önceki sayfada vermiştim halbuki.

Değil işte, öyle bir şey var, amiraller etkin olarak kullanıyor, zaten mangayı okuduysan, Sabo Luffy'e Dof'un nerede olduğunu söylüyor, K.Haki'si olduğu da kesin gibi bir şey, Logia savunmasını çok iyi derecede kullanabilir yani.
Gözden kaçırmışım' da Akainu ve Enel bölgesellikten çok tam vücut element olmuşlardı.
Lastik olayı olmasa Enelin o formunada işlemeyebilirdi :/

lotuspera

Sabo’nun Dof’u durdurmaya çalışmak yerine Burgess’ı indirmesinin birkaç sebebi olabilir. Bu bölümde de aslında biraz o konu netleşti. Luffy zor durumda kalmıştı, Sabo da duruma dahil olup Luffy’i korumaya çalıştı. Sabo daha önceden işitmiş olduğu, Burges’ın şeytan meyvesi kullanıcılarını avlayan bir avcı olması konusundan bahsediyor.Belki de Burges’ın bu noktada bilinmeyen, kullanabileceği gizli bir tekniği olabilir.Sabo’nun çok daha güçlü olduğu tartışmasız fakat Burgess bu kadar da savunmasız gibi gözükmeyecektir diye düşünüyorum. Bu tarz bir teknik kullanabilme tehlikesi ve Luffy’nin Dof’u kendisinin indirmek istemesinden dolayı Sabo, Burgess’ı saf dışı etmek istiyor gibi gözüküyor.

Zoro ve ekibi kuş kafesini durdurmaya çalışırken kalan dakikalarda Dof kesinlikle Luffy’e saldırmak isteyecek ama Coliseum ekibinin ortaya çıkmasıyla sanırım Luffy’e zaman kazandırmaya çalışacak takım belli oldu gibi.Önümüzdeki bölüm kafesi durdurmak ve zaman kazanma hamleleri ile geçer gibi.Law ve Fujitora son karede olaya dahil olacak gibi gözüküyor.Fujitora’nın yukarıya baktığında kuş kafesinde gördüğü bu yuvarlak şekilleri anlayan var mı? Soru işaretinden anlaşılacağı üzere Fuji’de pek anlayamamış

Hatırlamıyorum olabilir ama :/
Sabonun yaptığı şunun gibi bir şey işte :/

Bana göre bu biraz daha yüksek seviye bir element savunması :/ Diğerinde Gelecek saldırıya yönelik bir bölge dönüştürülüyor gibi. :W
Burada ise tam vücut elementli geziyor.
Dimi ama ?
Ben çok net tartıştığımızı hatırlıyorum ya. Belki o dönem genel tartışmada geçmişte olabilir. Bisentonun devamında Jozu'dan omuz darbesi almadan kendini buz kütlesine dönüştürüyordu.

3 minutes and counting until the birdcage reaches the center and massacre starts.
(kafesin kapanıp insanların ölmeye başlamasına 3dk.)
4 minutes until Luffy's haki is restored
(luffy'in hakisinin düzelmesine 4 dk.)
işte burada fabrika devreye giriyor. muhtemelen insanları fabrikaya alacaklar. kuş kafesi etki etmesin diye. zoro tarafıda kafesi yavaşlatma çabasında. o 3 dk. böylece dahada uzayabilir. 4 dk sonrada luffy g4 ile geri dönüş yapar ve yine şehir turları.

Kafes kapanması ile luffy'nin iyileşmesi arasında 1 dakikalık fark var yani luffyy iyileşemeden kafes kapanacak . Geriye 2 çözüm kalıyor ya zorolar kafesi yavaşlatacak yada manshery gözyaşıyla direkt olarak iyileştirecek luffy'i , yoksa Dofly net bir galibiyet alır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık