Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuş kafesi için 3 seçenek var:
1- Ya Issho müdahale edecek,
2- Ya Luffy tam iyileşmeden toparlayacak,
3- Ya da Zoro ve yanındakiler süreyi uzatacak, Luffy zaman kazanacak.

Spoiler yorumlarında Burgess salladınız salladınız noldu la ? :/
Demedik mi tek kareye yorum yapmayın diye :W
Şu Sabonun içinden geçen Burgess yumrugu ile ilgili bişeler söylesene senden bişeler duymak istiyorum.. Hakin karşındakinden azsa işlemiyor mu şimdi logiaya. İngilizcem yok lanet olsun ki :agla:

Goodwill

Sabo'nun yeni atakları çok hoş olmuş. Burgess'in vuramaması haki kullanmadığını gösteriyor sanırım tam emin değilim. Ayrıca Zoro'dan koka da gördük güzel oldu.:D:D
Birseye 3dakika luffynin recover olmasina 4dakika kaldi diyor o 3dakika ne ola ki
Sanırım kafesin kapanmasıydı o tam hatırlamıyorum ama.

Manshely'nin gözyaşlarıyla ilgili mevzuyu anlamadım acaba Fujinin farkettiği onlar mı? tam çözemedim yarım ingilizcemle.

Roronoa Zoro

Birseye 3dakika luffynin recover olmasina 4dakika kaldi diyor o 3dakika ne ola ki
Kafesin tamamen kapanmasına 3 dakika var, "katliama" yani, Dof Luffy'i ortaya çıkarmak için kafesi daha çabuk kapatıyor.
Kuş kafesi için 3 seçenek var:
1- Ya Issho müdahale edecek,
2- Ya Luffy tam iyileşmeden toparlayacak,
3- Ya da Zoro ve yanındakiler süreyi uzatacak, Luffy zaman kazanacak.
Birlikten kuvvet doğar olayı halk itecek kafesi bir şekilde, balıkadam adasında Noah'ı çekmeleri gibi filan, Oda bunu çok yapıyor, Hadi Luffy sana 30 saniye kazandırdık filan olacak, Luffy çoşup tek saldırıda bitirecek.

Manshely'nin gözyaşlarıyla ilgili mevzuyu anlamadım acaba Fujinin farkettiği onlar mı? tam çözemedim yarım ingilizcemle.
Söylenen, Kolezyum savaşçılarını Mansherry iyileştirmiş.

Zorogiller luffy dofu indirene kadar tutabilir mi acaba.fuji gelip yardim da edebilir.sabo burgess ile oynayacak işte dof inene kadar.maksat sabo boşta kalmasın.

Şu Sabonun içinden geçen Burgess yumrugu ile ilgili bişeler söylesene senden bişeler duymak istiyorum.. Hakin karşındakinden azsa işlemiyor mu şimdi logiaya. İngilizcem yok lanet olsun ki :agla:
O konuya pek hakim değilim :/ Hatta bununla ilgili bir konu açacaktım hevesimi yitirmiştim duruyor öyle :/
Logialar bir bölgesini elemente çeviriyor o yüzden haki işe yaramıyor. Marineford savaşında Aokijinin karnına giren bisento gibi.
Veya Akainunun kesilmesi ama işe yaramaması gibi :/ Orada olan şey o.
Haki azlığı çokluğu ile alakası yok yani. Bu yüzden karasakalın meyvesi hakiden daha iyi deniliyor zaten.
Tuttumu iptal herşey :)

Ve konuyu yine karasakala bağladım ulan ahsdhsdh

O konuya pek hakim değilim :/ Hatta bununla ilgili bir konu açacaktım hevesimi yitirmiştim duruyor öyle :/
Logialar bir bölgesini elemente çeviriyor o yüzden haki işe yaramıyor. Marineford savaşında Aokijinin karnına giren bisento gibi.
Haki azlığı çokluğu ile alakası yok yani. Bu yüzden karasakalın meyvesi hakiden daha iyi deniliyor zaten.

Öyle deme, Burgess çöpse BB de en fazla koramiral seviyesindedir. :S

Konuyu açsan çok güzel olur. Haki ile alakalı olduğunu düşündüm hep, senin dediğin gibiyse eğer Croco gibi meyvede usta bir adam bunu yapamıyor mu. Haki ile de değil ıslatıp ıslatıp dövdü ya Luffy açaydı bir bölgesini yapaydı kum kafamda deli sorular..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık