Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haha efsane bölüm ya :D Luffynin o halleri sabonun tekmesi çok güzeldi :D Bu arada Luffynin doflamingoyu yenemeyeceği belli oldu. En azından tek başına.
Shounen'lerde o işe ana karakter bakıyor, hxh'i geçelim. Şimiye kadar hep Luffy arc boss'ları ile ilgilendi itinayla, yeni bir teknik çıkarttırır veya iman gücünü full'ler, gerçi G4'ü tekrar aktif edip, birde ajitasyon verdim mi tamadır bu sefer hallolur. Ajitasyon ve gaz olmazsa olmazımız, biri yaralanır veya bayılırsa, dressrosa halkıda göz yaşına boğulursa...:ühü:

Uyandım direk mangaya bakıyorum. 2. sayfada end dedi. Tip tip baktım bir süre ekrana ''bu ne lan?'' şeklinde. Başka siteye baktım orda da sayfaları karıştırmışlar :/ Spoiler yedik okumadan önce. Neyse.
Bölümün yarısı boş konuşmaydı. Sanırım istisnasız olarak meyve kullanıcısı ölünce en yakında ki normal meyveye geçiyor ve Burgess'in çantada geçebilecek meyve çeşitlerinin hepsinden var. Luffyi öldürüp geçen meyveyi yiyecekti sadece.
Hakinin bitmesinden endişe ediyordum hakikatten öyle oldu can sıkıcı.
Dofun kalkacağı belliydi ama epic olmuş kalkışı sanki. Baya kan dökecek gibi duruyor. Zaten Luffye bir halt yapamadı daha. Böyle yenilseydi serideki en çekişmesiz yenilen boss olacaktı.
Sabonun araya gireceği aşikardı. Ama görmek güzel oldu tipine ettiğim Burgessi :D

Belki sonra ki bölümde 2 kardeşi sırt sırta dövüşürken görebiliriz.

Abi bu özellik çalma olayı Kullanıcının kalbini yiyince mi oluyor ne burgess bile meyve benim diyor

Geçen hafta bir arkadaş mı yazmıştı hatırlamıyorum da; Dof, Luffy'i staminası ile dövecek denmişti harbi de öyle oldu. Ne dayanıklı adammış abi, savaşı dayak yiyerek kazanan ilk kişi olacaktı, çöplerin karışması Dof'a ne kadar zaman kaybettirir bilemeyeceğim ama haftaya güzel bir Sabo vs Burgess görsek fena olmaz, ark iyice uzadı biraz daha uzasın sorun değil.
Ayrıca, bu hakinin bitmek gibi bir olayının olmasını hiç sevmedim. :/

İşin garip tarafı Teach için meyve avcılığı yapıyor dendi. Bu adam bütün meyleri kendi mi yiyor yahu insan bi tane vermez mi 1. tümen komutanına :(

İleride haki , Sennin mode gibi meditasyonla toplanacak sanırım :/
Kişilere özel chakra seviyeleri olacak :/ Muhtemelen böyle :/
Kral hakinin ucunu açık bıraktı istediği özelliği çıkarabilir :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık