Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un bu şekilde saf dışı kalmayacağı aşikardı ancak cidden herif aşırı dayanıklı çıktı hakkını vermek lazım :good:
ve Dof haftaya ortalığı kan revan içinde bırakacak sanırım heyecanla bekliyorum :D o sırada da Luffy dinlenmiş olur heralde sonra yine başlarlar kapışmaya da nası son bulacak bu vs kestiremiyorum kimsenin Luffy vs Dof'a müdahil olmasını istemiyorum ama g4 Luffy'i ne kadar sağlam vurup inletse de Dof tekrar ve tekrar ayakta ne meyveymiş ne fiziksel güçmüş harbi hayret verici gama knife falanda yedi ama hala kalkıyor uçuyor şekilli şukullu :D bakalım neler olacak merak içerisindeyim
Ayrıca Sabo-kun çok sağlam çaktı Burgess'a içimin yağları eridi yemin ederim, keşke sinirlense de öldürse Burgess'ı da nerdeee hayal işte :D

hehe burgess teklendi yine, güldürdü. dofun kalkacağını hepimiz tahmin etmiştik heralde, artık 10 dakika nasıl dayanacaklar ona bakalım.

Luffy yorgun,Mingo hayatta, Burgess geliyor. Sabo da gelecek. Zorolar kafesle didişecek.Cavendish olaya müdahale edecek.Of of olaylar olaylar

Oda hiç değerli BB korsanlarını öldürtür mü? :S Şu şartlarda oradan çıkamaması gerekiyor Burgess'in fakat çıkacağını çok iyi biliyoruz.

Luffy'nin G4 açmak için neden bu kadar beklediği de kesinleşmiş oldu.Tahmin ettiğimiz gibi hakisi tükeniyor. En uyuz olduğum sahne ise tipini sevdiğim Dof'un sırıttığı sahne idi.

Herhalde Dofu indirmesi gereken kişi Luffy değil?
Şuan en dinç olan kişi Sabo olsa gerek ya da popülerlik arayışında olan Kavun?
Luffyye çökmeye çalışan ve aslında anladım ki koca bir hiç olan BB ve tayfası o kadar bekle demek ki maça yemezdi Luffyye dalmaya bitkin hale düşmesini bekledi ama ne oldu Sabo sana gömdü
Law iyileştiyse kendini toparladıysa 2 koluda varken halihazırda Dofa bitirici darbeyi vurabilir ve Punk Hazarddan bu yana başlayan ortaklık ve içten içe dostluk artık pekişir 2 baş sona kadar giderler
Köramiral zaten ellemeyecek CP0 ile Dofu oradan uzaklaştırabilir
Burgess Sabo varken istediğini zaten yapamaz
Dofta ağır yaralı artık ona denk bir çok kişi vardır alanda diye düşünüyorum
Luffynin teknikten öte zayıf düşmesi garip geldi aslında
Garip bir bölüm oldu

O çeviri doğruysa işler değişir.BB için normal ama burgess nasıl çalsin meyveyi.Ya aşırı mal,luffy yi adadan eli kolunu sallayarak çıkaracağını sandı,ya da başka yöntem biliyor.

Düşünüldüğü gibi kolayca yenemedi Doflamingo'yu. Ama ondan daha üstün hale gelebildiği bir yeteneği olduğunu da gösterdi. Kimilerine göre klasik bir durum sayılabilir. Ancak ben Dof ile alakalı olarak bu yaraları dikme noktasına dikkat çekeceğim. Bir yarayı bir doktorun iğne iplikle dikmesi bir iş ancak Dof'un süper telleri ile dikmesi başka bir iş. Hissettiği acı dışında neredeyse tamamen bir iyileşme sağlayabildiği kanaatindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık