Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Jenque
Bana göre dersen eyv. ama meyvesi kılıç ustaları için bir kabus dersen katılmam o zaman mihavk shanks ta kılıç ustası onları içinde mi kabus :confused:
@Taisho
Kaptan olmak için Güçlü olmak gerekmiyor insanları kendi etrafında bir amaç uğruna birleştirebiliyorsan kaptan olabilirsin.Zaten Luffynin tek yaptığı bu.
Seride bir tane örneğini verebilir misin?Senin iddiana göre tesadüfe bak ki zoronun olduğu tayfa dışında böyle bir tayfa yok?

- yahu askerde bile aynı gün okuyabildim. bu hafta ilk defa hiç bakamadım one piecee ve yeni baktım. resmen dumur oldum. böyle bölümü gec okuduk, sansıma edem :D

neyse muazzam bir bölümdü, arkadaslar bir cok seyi yazıp tartısmıslar zaten.

- asıl olay, yani muhtesem vs haftaya. bir cogumuz doflamingonun sahip oldugu gücle, luffyden üstün oldugunu düşünüyorduk. bu sayıda e.oda bunu kesinleştirdi. eger gecen sayının bitisinden vs atsalardı luffye eşit gibiydi. ama lawın saldırılarından sonra, dofun hayvanlıgına ragmen, luffy avantajlı dövüsecek. yani savası luffy kazansa bile doflamingo daha güclüymüş dememiz lazım...

- sonra trebol falan zaten önemsizdi. hepimiz, luffy tek atar ugrasmaz modundaydık. aynen öyle oldu. trebol yasarsa, dofu kurtarır dedim. şimdi kararsızım... iç organları gitti, yetenegiyle onları onarsa bile, eger bilincini kaybederde yetenegi etkisiz kalırsa ne olur ?

iki secenek var;

1 - e.oda diyecekki; dof iplerini ayırdı, dikis gibi bunlar, bilinci kaybolsa bile kalıyor. yani doffy yasıyor...

2 - e.oda diyecekki; doffy son dövüsünü bir d.ye yaptı. ölümüde d.lerin elinden oldu :good: hasırsapkalarda muhtesem bir dönüs yapıcaklar. gazetede manset ; law ve luffy ittifakı amiral issho dresrosadayken, shibukai doflamingoyu öldürdü. :oleyo2:

dipnot; luffy öyle bir baktıki, velet gercekten hiç acımıyacak doflamingoya belli oldu. son sayfa hatırına bile bu arcın en güzel bölümü derim bu sayıya ;)

Yalnız dikkatinizi çekti mi bilmem Dof senle ikimiz aynıyız diyor Law'a.Law zalim değil ölüm cerrahı değil diyenler tekrar bir düşünsün.Adam kötülük yapmamış,trajediye yol açmamış henüz sadece.Yoksa bir farkı yok o da psikopat,zaten çocukluğundan belliydi.

Şimdi Dofu iyice ezip,Luffy Savaşta zorlanınca da Luffy'i daha çok ezmeyi mi planlıyoruz nedir durum?
Bu arada bu saldırı Law'ın en güçlü saldırısı mıydı? Tüm dövüş bu anı beklediğini söyledi çünki adam
Durum tam da bundan ibaret hocam. Yani diyorlar ki dof hiç yara almamış olsa luffy de yara almamış olsa luffy doftan tek yicekti :D

Alpamis

- yahu askerde bile aynı gün okuyabildim. bu hafta ilk defa hiç bakamadım one piecee ve yeni baktım. resmen dumur oldum. böyle bölümü gec okuduk, sansıma edem :D

neyse muazzam bir bölümdü, arkadaslar bir cok seyi yazıp tartısmıslar zaten.

- asıl olay, yani muhtesem vs haftaya. bir cogumuz doflamingonun sahip oldugu gücle, luffyden üstün oldugunu düşünüyorduk. bu sayıda e.oda bunu kesinleştirdi. eger gecen sayının bitisinden vs atsalardı luffye eşit gibiydi. ama lawın saldırılarından sonra, dofun hayvanlıgına ragmen, luffy avantajlı dövüsecek. yani savası luffy kazansa bile doflamingo daha güclüymüş dememiz lazım...

- sonra trebol falan zaten önemsizdi. hepimiz, luffy tek atar ugrasmaz modundaydık. aynen öyle oldu. trebol yasarsa, dofu kurtarır dedim. şimdi kararsızım... iç organları gitti, yetenegiyle onları onarsa bile, eger bilincini kaybederde yetenegi etkisiz kalırsa ne olur ?

iki secenek var;

1 - e.oda diyecekki; dof iplerini ayırdı, dikis gibi bunlar, bilinci kaybolsa bile kalıyor. yani doffy yasıyor...

2 - e.oda diyecekki; doffy son dövüsünü bir d.ye yaptı. ölümüde d.lerin elinden oldu :good: hasırsapkalarda muhtesem bir dönüs yapıcaklar. gazetede manset ; law ve luffy ittifakı amiral issho dresrosadayken, shibukai doflamingoyu öldürdü. :oleyo2:

dipnot; luffy öyle bir baktıki, velet gercekten hiç acımıyacak doflamingoya belli oldu. son sayfa hatırına bile bu arcın en güzel bölümü derim bu sayıya ;)
Hocam Enel için handikapa düştü dediymiydik hayır ? Şu an için Mangakanın düşünüğü şeyin handicap olduğunu ben düşünmüyorum. Amaç belliydi. Law gibi bir D. olan adamın inancını nasıl kırabilirim. ( Bundan kastım ise Dof'u yenebileceğine olan inancını nasıl bitirebilirim gibisinden düşün.) Çünkü Law'ın başka bir türlü aradan çıkmasını hem D. olması hem de Law gibi bir bir adam olduğu için uygun olmazdı.

O yüzden Law'ın vs nin başından beri beklediği en uygun açıkta en şiddetli tekniğiyle saldırttı. Ya da elinden gelenin en iyisi ile. Hatta kendisi bile söylüyor. Bu teknikten kaçış yok diye ama. Doflamingo meyvesinden hiç kimsenin beklemediği tarzda bir teknik çıkıyor. Oda böylece hem Law'ı aradan çıkarmış hem de Dof'u sağlam bir şekilde elinde tutmuş oluyor.

Şu an için vsnin geri kalanını okuyup görmekte fayda var. Çok daha beter teknikler göreceğiz bence. Ya da h.haki diyelim.:D

Hocam Enel için handikapa düştü dediymiydik hayır ? Şu an için Mangakanın düşünüğü şeyin handicap olduğunu ben düşünmüyorum. Amaç belliydi. Law gibi bir D. olan adamın inancını nasıl kırabilirim. ( Bundan kastım ise Dof'u yenebileceğine olan inancını nasıl bitirebilirim gibisinden düşün.) Çünkü Law'ın başka bir türlü aradan çıkmasını hem D. olması hem de Law gibi bir bir adam olduğu için uygun olmazdı.

O yüzden Law'ın vs nin başından beri beklediği en uygun açıkta en şiddetli tekniğiyle saldırttı. Ya da elinden gelenin en iyisi ile. Hatta kendisi bile söylüyor. Bu teknikten kaçış yok diye ama. Doflamingo meyvesinden hiç kimsenin beklemediği tarzda bir teknik çıkıyor. Oda böylece hem Law'ı aradan çıkarmış hem de Dof'u sağlam bir şekilde elinde tutmuş oluyor.

Şu an için vsnin geri kalanını okuyup görmekte fayda var. Çok daha beter teknikler göreceğiz bence. Ya da h.haki diyelim.:D
ben her zaman dedim, enel handikapa düstü diye.:D bir düsün bakalım, adamın hem saldırıları etki etmiyor, hem lastik ona, enel logia olmasına ragmen, hakisiz dokunabilme sansı veriyor. ben zoro fanıyım, ama luffyi her zaman savunurum. gel gelelim adaletli olmak lazım. ikisi aynı anda olmasaydı eger, yani enel hem dokunulma, hemde saldırıda etkisiz kalma dezavantajında olmasaydı, luffyi lastik top diye oynardı.

mangaka kendi diyor, enel 500 ederdi diye. o zamanki luffynin, eneli yenme sansı yoktu. ne kadar sinir bozucu bir durum... hem enele vurabiliyorsun, hemde enelin saldırısını almıyorsun. böyle düşündügünde tek kale maca benziyor. ;)

doffy konusundada, dofun basamak oldugunu, luffynin yonkolara gidişi için iyi bir aday oldugunu, ta gecen sene söylüyordum. luffynin dofu dövceginide özellikle reipere karsı cok atesli savundum.:oleyo: ama gelinen su noktada... doffy, luffyden güclü kardesim. doffy 10 sa, luffy 9 eder kanımca. dengeledi işte law sayesinde e.oda, muazzam bir vs olsun diye... tabiki bu benim fikrim ;)

Güzel olur da...Yahu kimse ölmüyor ki bu One Piece evreninde...
umut, fakirin ekmegidir kardeşim :D

Yalnız dikkatinizi çekti mi bilmem Dof senle ikimiz aynıyız diyor Law'a.Law zalim değil ölüm cerrahı değil diyenler tekrar bir düşünsün.Adam kötülük yapmamış,trajediye yol açmamış henüz sadece.Yoksa bir farkı yok o da psikopat,zaten çocukluğundan belliydi.
Law şik olabilmek için 100 korsan kalbi söküp hükümete vermiş. Niye zalim değil diyorlar? :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık