Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 762: Beyaz Şehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Şimdi böyle diyon da Law vs Luffy konuları uçuşunca pişman olursun.Luffy ondan güçlü olsa da olsa olsa yarım puan fark vardır yahu.Kid'in tayfaya gelmesi gibi bir şey.Acıklı geçmişi var diye tayfaya gelmesi mi lazım.
Yeter ki gelsin.Biz o tartışmaları yapmayı göze alıyoruz.:D Law'ı istiyoruz.Bence Luffy vs Law dan çok Zoro vs Law tartışılır.:D

Tutmayan teorilerimden bir tane daha sallayayım. Corazon white city'deki virüsü kapmıştır. Ope Ope meyvesinin gücüne sahiptir. Bu sayede kendini iyileştirmiştir. White City'deki katliama tanık olduktan sonra konuşma yetisini kaybeder (!) Öldükten sonra ya da öncesinde meyvenin gücü ile Law'ı kurtarır. Ve ya Law Cora gibi kendini iyileştirir. Cora Law için kendi isteğiyle ölmüştür. Ama bıçaklandığı için değil. Doflamingo'nun bi hayınlık yapacağını düşünüyorum.

Oda ne yapacak edecek Luffy'e aldıracak Mingo'yu :/ Bu da Law'dan güçlü yapar Luffy'i. Sorun yok bence. Başka kim gelecek ki zaten ? Sadece acıklı geçmişi var diye değil, tayfayla sağladığı uyum, amaçları farklı olsa da beraber bir düşmana karşı mücadele etmeleri, yeteneğinin hem güç anlamında iyi, hem de komik sahneler için uygun olması, D. lere olan güveni gibi nedenler bence tayfaya gelmesi için yeterli. Bir de üstüne acıklı geçmişi yapıştırdı Oda efendi. Tamam işte :)
Aynen katılmaktayım hocam ve birşey eklemek istiyorum luffy dofu yenince lawdan epey güçlü olduğu anlaşılacak bence. Ve law katılırsa gerçekten güzel olabilir sonuçta korsanlar kralının tayfası güçlü olmalı diye düşünüyorum.

Bu arada bir şey geldi aklıma şimdi ODA bütün herkesin çocukluklarını daha önce çizmişti işte Law ında FB si göründü bence bütün süpernovaların bir FB görünecek gibime geliyor hatta amirallerin falan işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık